Данилко: Я дуже скромно живу і звик думати головою

1 жовтня 2015, 14:03

Напередодні 42-го дня народження Андрій Данилко дещо привідкрив завісу на своє нинішнє життя.

Артист підкреслив, що без роботи не сидить, але Сердючку українцям не показує, бо зараз для неї не час.

Також Данилко наголосив, що звик жити дуже скромно, тому на нову сорочку йому грошей вистачає. Про це він розповів в інтерв’ю "Комсомольській правді".

Останнім часом Сердючку з мамою на українських сценах та каналах побачити важко. Зате нещодавно вони засвітилися у Голлівуді та Нью-Йорку.


"Нинішній час абсолютно недоречний для появи Сердючки перед українською публікою. Сердючка - це завжди свято, а свята в нашому житті місця, як мені здається, поки немає. Крім того, я не хочу, щоб мої фрази розкладали на складові і надавали їм політичний підтекст, якого насправді немає", - пояснив Данилко.

Сердючка - це свято, якому зараз нема місця в українських реаліях, вважає Данилко

"Я не багато розумію в політиці і ще менше хочу висловлюватися з цього приводу. Саме тому я і не коментую те, що відбувається в країні", - зауважив він.

А от без роботи Данилко та його численна команда не сидять.

"Без роботи ми не сидимо ніколи, нам завжди є чим зайнятися. Від афішних концертів в Україні зі зрозумілих причин відмовилися, але часто буваємо в Європі, Америці, працюємо на заходах, переважно приватного характеру", - сказав артист.

Без роботи Сердючка з мамою не сидять

Також Андрій зізнався, що сольні концерти його дуже виснажують.

"Я вам скажу, що минулорічні гастролі в Німеччині сильно вдарили по моєму здоров'ю. Мені вже не 15 років, і скакати по сцені 2 години все важче - дуже втомлююся", - повідомив Данилко.

"І не скакати не можна (я по-іншому не вмію), і звільняти нікого не хочу. Ми працюємо разом 15 років і звикли один до одного. Навіть якщо десь в голову закрадається думка, що часи важкі і непогано б урізати витрати, я цю думку відганяю. У нас тільки одна дівчинка пішла з театру останнім часом і то тільки тому, що на гастролях познайомилася з німцем - дуже хорошим хлопцем - і вийшла за нього заміж", - поділився Данилко.

На запитання, як вплинула криза та від чого довелося відмовитися, Андрій сказав:

"На нову сорочку в клітинку мені вистачає. Я дуже скромно живу, а крім того, звик думати головою. Навіть коли у нас було все дуже добре і ми давали по п'ять концертів на день, я завжди пам'ятав, що добре буває не завжди. Я точно знаю, що сьогодні тебе возять у лімузині і носяться як з писаною торбою, а завтра ніхто на тебе не подивиться".

На сорочку в клітинку Данилку вистачає

"Я ніколи не мав жодних ілюзій, що мене вічно всі будуть носити на руках, тому ніколи не страждав високою зарозумілістю і живу досить просто", - наголосив артист.

Про проблеми Данилка зі здоров’ям чутки ходять вже давно. Казали навіть, що він страждає на алкоголізм. Але сам артист каже, що просто погано спить.

"Всі проблеми зі здоров'ям від того, що я погано сплю. Літаки, графік божевільний, снодійне, без якого я не можу. Якби була така можливість, я б цілий рік присвятив собі - ліг би в якусь клініку, поїхав би в санаторій, та просто на море на пару тижнів з'їздив. Вів би відверто пенсіонерський спосіб життя", - зазначив Андрій.

Якби міг, Андрій вів би пенсіонерський спосіб життя

Утім, тут же зауважив, що йому подобається бути зайнятим.

"Можливо, це тому, що тоді у мене немає часу сидіти і думати про погане. А я люблю працювати. Ну, візьмемо Америку, ми з Інною в костюмах ходили по Нью-Йорку - спекотно, важко, голова болить - навіть 20 хвилин в шапці із зіркою ходити важко, вона починає тиснути. Але все одно це мене тішило", - зізнався він.

Крім того, Данилко підкреслив, що де б Сердючка не була, її всюди пов'язують лише з Україною.

"У всіх країнах, де б ми не виступали, Сердючка сприймається виключно як український персонаж і у всіх асоціюється з Україною", - наголосив артист.

У Нью-Йорку Вєрка з мамою ходили у вишиванках

Фото прес-служби з сайту "Комсомольської правди в Україні" та фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів