Згуладзе: Грузія – моя батьківщина, а з Україною в мене серйозний роман

1 жовтня 2015, 16:14

Перший заступник міністра внутрішніх справ Екатерина Згуладзе – реформатор, якого поважають та яким надихаються. У свої 37 років вона встигла багато зробити на батьківщині в Грузії, а тепер намагається змінити систему в Україні.

Згуладзе каже, що приїхала до Києва з єдиною метою – допомогти. Їй подобається тут працювати, бо Майдан став для неї особистою справою, а її чоловік – французький документаліст – багато часу провів в українській столиці під час революції.

Про те, як їй живеться та працюється в Україні Ека розповіла журналу "Elle".

Реформи в Україні часто порівнюють з реформами в Грузії. Однак Згуладзе каже, що саме в Україні вона багато чого вчиться. Також вона наголошує, що для неї – це особистий виклик.


"Я весь час стежила за тим, що відбувалося на Майдані, співпереживала та сприймала все дуже емоційно. Мій чоловік всю зиму Майдана провів тут, в Києві… Я знала зсередини, що відбувається, та дуже хвилювалася", - згадала Ека.

Згуладзе дала інтерв'ю модному глянцю та знялася у фотосесії

Працювати в Україну Згуладзе переїхала з Франції. Там залишився її син та чоловік.

"Я давно припинила плануватися своє життя. Воно настільки радикально змінювалося, що я сприймаю це саме як життя і як досвід. Але знову кардинально змінювати обстановку було складно. Я сумую за Тбілісі, і за Парижем, адже в мене нема часу від’їжджати з України. Але я в цьому не бачу великої драми, мені допомагає родина", - поділилася жінка.

На запитання, де все ж таки її батьківщина, Згуладзе відповіла:

"А чому не можу вважати всі три? Грузія – це моя батьківщина, моя любов, вона назавжди залишиться такою… Париж я люблю – це для мене вікно в душу. Звідти походить мій чоловік, мій син. Досі мені там багато чого незрозуміло. Я вивчаю це місто, я маю його поважати та приймати, особливо для мого сина. А з Україною в мене зріла любов".

Екатерина живе між трьома країнами - Грузією, Францією та Україною

"Я зробила свій вибір, "впала з Місяця". Я прийшла в цю країну з повагою, у мене серйозний роман з Україною. Він відрізняється від любові до Грузії та Франції. Особливо мені подобається Київ", - додала Ека.

Згуладзе заміжня вже вдруге. Її першим чоловіком був грузинський шоумен Георгій Палавандішвілі. Другий шлюб з французьким журналістом Рафаелем Глуксманном, який був радником Саакашвілі, Згуладзе уклала у 2011-му році. Подружжя виховує сина Александра.

"Сину незабаром буде 4 роки, і ми ще обговорюємо, що для нього краще. Для мене найскладніше у виборі роботи тут – це те, що я не можу приділяти синову стільки часу, скільки звикла. Останні два роки у Парижі я була менше навантажена. Зараз я сумую, фізично боляче, що я відірвана від дитини", - зізналася Згуладзе.

Згуладзе сумує за сином, але перевозити його в Україну поки не збирається

"Ми вирішили, що найкращий вихід для сина – половину часу проводити з татом, бабусею та дідусем у Франції, а половину – зі мною. До мене приїздить мати і допомагає. Я думала перевезти його сюди, але ми вирішили почекати, тому що в нас складана ситуація з мовами. Син говорить грузинською, французькою та англійською. Додати четверту мову – це занадто у його віці", - поділилася жінка.

У житті Згуладзе вільного часу небагато. Спорт вона не любить, зате полюбляє театр, кіно, музику та книжки.

"Мій син навчив мене – якщо часу мало, витрачати його треба дуже якісно. І коли я з сином, і коли сама – намагаюся робити те, що люблю. Інакше робота перетворюється на якусь взяницю, а нещасливі люди не можуть робити хороші речі", - заявила Ека.

Такою Ека Згуладзе була на презентації київської патрульної служби - у яскравому вбранні від українського бренду

Щодо одягу, то на ньому Згуладзе не концентрується. Але серед українських дизайнерів їй сподобалася Світлана Бевза.

"Особливо я люблю кольори – взагалі мені в Україні подобається, що тут сміливо їх використовують. Я не завжди наважуюся вдягти щось яскраве – звикла до чорного, білого, сірого чи бежевого. Але потрохи пробую", - зізналася заступниця міністра.

Фото "Elle" та "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів