DJ-дебют та промені любові: одеська Барбі втрапила у відомий музичний глянець

29 жовтня 2015, 14:32

Одеська Барбі Валерія Лук'янова тепер вражатиме фанатів не лише своїм виглядом та не менш оригінальними співами. Білявка подалася в діджеї.

Цю видатну подію в сучасній музиці навіть освітило видання "Billboard". Авторитетний глянець розказав читачам про космічну місію Лук'янової, її музичний дарунок гуманоїдам та опромінення любов'ю.

Журнал присвятив Барбі статтю, взявши в неї інтерв'ю через імейл, та представив дебютний сингл кралечки – "Jack Your Barbie" ("Увімкни свою Барбі").

"Любов – це єдина справжня річ. В усьому, що я роблю, лежить це послання", - повідомила артистка.


Одеська Барбі дебютувала як діджей

Зі слів Барбі, незвична зовнішність – то теж частина її місії на Землі. Бо якби звичайна жінка заявила, що вона – прибулець без віку, що народився на цій планеті, щоби поширювати галактичну проповідь про правду та любов, на неї навряд чи звернули б увагу.

"Я – незвичайна дівчина. Якщо це може стати причиною, щоби люди дізналися більше про духовні шляхи, я готова!", - зазначила вона.

Перший сингл зветься "Увімкни свою Барбі"

"Коли я займаюся глибокою медитацією, я можу пригадати безліч речей з мого попереднього життя… Коли я співаю, це для мене ніби глибокий транс. Музика допоможе людям розслабитися та здійснити подорож у потайні місцини, що всередині них. Я сподіваюся, вони відчують це як щось знайоме, але забуте. Треба заплющити очі та заглибитися в себе, ніби більше не існує нічого, лише ви та музика", - дала інструкції, як слухати її шедеври, новоспечена діджейка.

Про Барбі написали в "Billboard"

У планах Валерії – вирушити в сольний DJ-тур. Причому якщо на виступи хтось приходитиме просто повитріщатися на її форми, то зірка не проти. Вона все одно опромінить їх любов'ю.

"Має значення лише те, що люди можуть винести з моїх концертів. Моє серце відкрите для того, щоби випромінювати любов. Перед лицем любові ніхто не зможе лишитися байдужим!", - попередила Барбі.

Діджейка готова випромінювати любов

Нагадаємо, нещодавно одеситка створила сторінки в Facebook різними мовами, щоби охопити якнайбільше фанатів з різних країн. Наприклад, у Індії про неї вже знають читачі "Cosmopolitan".

Лук'янова планує світовий тур

Фото з Facebook Лук'янової, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів