Сексі-коп Мілевич: Я відразу ж припиняю будь-які залицяння на службі

3 листопада 2015, 17:10

Найвідоміша поліцейська країни Людмила Мілевич стала копом завдяки своєму татові. Саме він порадив їй подати заявку у поліцію.

Чоловік Люду теж підтримав, а сама вона тішиться з того, що вже не працює у юридичній галузі.

Свою фігуру Мілевич називає результатом кропіткої роботи, а будь-які прояви симпатії у свій бік одразу ж припиняє.

Про роботу та любов до суконь жінка розповіла журналу "Pink".


"Я ніколи не мріяла стати поліцейським. З дитинства мені хотілося бути юристом - адвокатом. Але попрацювавши в цій галузі, я зрозуміла, що це жахливо нудно. Чесно, я дуже не любила свою колишню роботу", - зізналася Людмила.

Мілевич не любила свою колишню роботу, зате зараз тішиться

"Подати заявку в поліцію мені порадив тато. Подзвонив і сказав, що я повинна спробувати, бо це це щось абсолютно протилежне старій міліції, і я характером, духом та фізичною підготовкою відповідаю вимогам", - додала вона

Батько, за словами Мілевич, дуже вірив у неї та підтримував на всіх етапах відбору.

"Тож можна з упевненістю сказати, що це завдяки моєму татові я зараз займаюся улюбленою справою і дуже радію тому, що беру хоч і маленьку, але участь у змінах нашої країни на краще", - зауважила поліцейська.

Батько наштовхнув Люду на думку стати копом

"Мій чоловік мене також підтримав і підтримує зараз. Це мій вибір, і він його поважає. А моя дочка Алекса дуже пишається, що мама - поліцейський, називає мене копом. У мене дівчинка з бойовим характером, займається карате", - похвалилася Люда.

Дочка Людмили займається карате

Мілевич також наголосила, що на роботі у них гендерна рівність.

"А що стосується моїх зовнішніх даних, то для мене неприйнятний будь-який прояв симпатії на мою адресу від чоловіків на службі, будь то колеги або цивільні на вулиці. Я чітко це даю зрозуміти і відразу ж припиняю будь-які залицяння", - заявила вона.

Мілевич запевняє, що одразу ж припиняє будь-які залицяння, але виглядає як ніби навпаки...

"Як ти себе подаси, так до тебе і будуть ставитися люди - це мій принцип. А на моїй роботі треба завжди бути чіткою, суворою і впевненою в собі, і тоді недоречних і незручних ситуацій ніколи не буде", - додала Мілевич.

Людмила активно займається спортом, що допомогло їй стати копом

Як, мабуть, і всі жінки, краля-поліцейська не байдужа до одягу.

"Моя службова форма дуже красива і зручна, хоча і відрізняється від мого звичного гардероба. Я жахлива "шмоточниця". Дуже люблю красиві сукні, у мене їх вже понад 50 і така сама кількість туфель. Це моя слабкість", - поділилася Мілевич.

Мілевич обожнює сукні, а нещодавно засвітилася на Тижні моди

Що ж до зовнішнього вигляду, то над ним Людмила ретельно працює.

"Моя фігура не від природи така, і я не чаклунка, яка може їсти смажену картоплю запиваючи майонезом. Ні! Я намагаюся харчуватися правильно і їм дуже мало", - розказала поліцейська.

Нагадаємо, у вересні Мілевич разом з іншими колегами отримала звання лейтенанта. А у серпні вона представила власний відеоблог.

Фото з ВКонтакте


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів