Соболєв: Мені потрібна дружина-коханка, а не дружина-виборець

7 грудня 2015, 12:18

Депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв розповів, де провів ніч, коли через критику дружини Марічки Падалки був вимушений піти з дому.

Дружина депутата, у свою чергу, розповіла свою версію суперечки та зізналася, що про рішення Єгора піти від неї на ніч дізналася з соцмережі.

Про нещодавню сварку, яка стала темою обговорення у пресі, подружжя розповіло у "Світському житті".

Майже місяць тому Соболєв та Падалко наробили галасу у соцмережі. Єгор повідомив, що Марічка розкритикувала партію "Самопоміч", яка відмовилася голосувати за антидискримінаційний закон. Не витримавши критики дружини, депутат вирішив піти з дому, про що одразу ж написав у Facebook.


"Що було. Я написав сам, що вимушений піти з дому. Але в Україні, де давно панує матріархат, всі медіа написали: "Марічка вигнала Єгора з дому", - зауважив Соболєв.

Соболєв та Падалко давно помирилися, але про їхню невеличку сварку говорять і досі

Єгор також зазначив, що воліє не говорити вдома про політику і роботу.

"Але нещодавно хтось почав обговорювати, і я просто втік. Я їй давно сказав, якщо ти зі мною розмовляєш як виборець, то в мене є приймальні дні. Як голова комітету раз на три місяці я приймаю громадян, приходь", - поділився депутат.

Депутат Соболєв не хоче вдома з дружиною говорити про політику

Марічка розповіла власну версію історії.

"Все було не так. Ми активно поговорили, і я втекла на батьківські збори. І там я відкрила Facebook, де прочитала, що Соболєв змушений піти з дому". Ну змушений, так змушений. Я вважаю, що іноді краще випустити пар десь не вдома, а потім вже нормально про все поговорити", - пояснила телеведуча.

До речі, Соболєв уточнив, де саме тоді переночував.

"Однопартійці пустили мене у готель "Київ", де живуть депутати. Я провів там одну ніч. А вранці ми поговорили з Марічкою. Мені потрібна кохана дружина, мені потрібна коханка, мені потрібна мати моїх дітей. Мені не потрібен виборець, у мене виборців на роботі вистачає", - наголосив Єгор.

"Мені потрібна кохана дружини та мати моїх дітей, а не виборець", - заявив депутат

"За 10 років я зрозуміла, що головне – це підтримувати чоловіка і надихати в тому, чим він хоче займатися. Якщо цього не будеш робити ти, це буде робити хтось інший", - додала Марічка Падалко.

Фото з Facebook Соболєва і Падалко та фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів