Рік без Кузьми Скрябіна: Спогади колег, пам’ятні кадри

2 лютого 2016, 10:36

Рік тому, 2-го лютого, трагічно загинув фронтмен гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. До річниці смерті артиста прихильники створили пам'ятне відео, а колеги поділилися найяскравішими спогадами про Кузьму.

На офіційній сторінці Андрія у YouTube днями було опубліковано кліп-спогад на композицію "Кінець фільму". У чотирихвилинному відео зібрані архівні фотографії та кадри з Кузьмою. Зокрема, фрагменти з концертів, репетицій, інтерв’ю.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Співачка Руслана у своєму Facebook опублікувала зворушливе повідомлення на згадку про свого колегу та друга Андрія Кузьменка.

"Весь рік ми з співали разом з тобою і аплодували тобі... Протягом року на всіх концертах я виконувала пісню, яку я присвятила тобі, Андрій. Щоразу зал вставав, плакав, зривався на шалені оплески. Жодного разу я не змогла спокійно її виконати без емоційного переповнення", - написала артистка.

"Я дуже сумую за тобою. Нам всім тебе не вистачає... Не вистачає як друга, як людини з дуже сильною енергетикою, яка заряджала позитивом все довкола себе. Важко повірити, що пройшов рік... Рік, протягом якого я не могла тобі подзвонити і поговорити, але весь час я це робила подумки..." - додала Руслана.

Руслана згадала про Кузьму

Співачка, яка дуже емоційно переживала смерть Кузьми й навіть показала про нього фільм-спогад, вірить, що Андрій все одно поруч.

"Я вірю, що на кожному концерті ти був поруч з нами... Був, є і будеш... Я свято вірю, що "ти ще відкриєш очі", - закінчила своє послання Руслана.

З теплом згадує про покійно Кузьму Скрябіна й співачка Ірина Білик.

"Мій найяскравіший спогад, пов'язаний із Кузьмою, це коли ми їздили у спільний тур на зорі нашого становлення. Здається, це 1994 рік був. З Кузьмою завжди було весело. Хлопці відкривали програму і я завжди знала, що глядачі будуть розігріті, що Андрійко вже всіх розвеселив, - цитує артистку "ТСН".

Тоді гурт "Скрябін" тільки впізнавали, але всі були у захваті від самого Андрія. Він був настроєм усього гурту "Скрябін", - упевнена Білик.

Білик також має, що пригадати про Андрія

Співак Віталій Козловський взагалі вважає, що Кузьма був його "хрещеним татом" у шоу-бізнесі.

"Саме від нього я отримав багато слушних порад, якими користуюсь донині. Назавжди запам'ятаю Кузьму балагуром, веселою, але при цьому дуже глибокодумною людиною, яка могла говорити про вічні, важливі речі легко, зрозуміло, дотепно", - сказав Віталік.

Важко повірити, що Кузьми вже немає, й телеведучій Катерині Осадчій. Але вона закликає згадувати про покійного артиста з усмішкою:

"Точно знаю, якщо душі справді спостерігають за нами з неба, то Андрій не хотів би, щоб про нього згадували зі скорботними обличчями. Я часто пригадую жарти Кузьми і сміюся вголос, як колись сміялася на весь літак, коли читала його книжку "Я, Побєда і Берлін".

Осадча вважає, що про Кузьму треба згадувати з усмішкою

"Я дивувався вмінню Кузьми бути чесним, глибоким і відкритим. Він був справжнім завжди і у всьому - в поведінці, в музиці..." - каже про Андрія співак Потап.

Про відкритість і чесність Кузьми Скрябіна згадує й актриса Ольга Сумська.

"Він був таким справжнім, таким величним. Андрію, дякуємо тобі за твій сильний, непримиримий дух, який об'єднав усіх нас. Дякуємо за твою творчість і неповторні пісні", - зауважила артистка.

Президент Петро Порошенко також приєднався до усіх, хто згадав Кузьму.

Приєднуюсь до всіх українців, які запалили свічку пам'яті про Андрія КузьменкаФото: Руслан Литвин

Опубликовано Петро Порошенко 2 февраля 2016 г.

Як відомо, нещодавно гурт "Антитіла" зняв кліп на пісню Скрябіна "Люди, як кораблі". А днями пісню Андрія Кузьменка "Спи собі сама" зіграли на бандурах. Кавер на зворушливу композицію покійного артиста записав колектив "B&B Project".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, 2-го лютого 2015-го року позашляховик Кузьми Скрябіна зіштовхнувся із вантажівкою, коли співак повертався з гастролей у Кривому Розі.

Спершу до річниці смерті Андрія планували провести концерт у Києві. Та пізніше від цієї ідеї відмовилися, бо батьки Кузьми вважають не дуже доречним вшановувати пам’ять їхнього сина таким чином.

Фото Facebook, відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів