Рік без Кузьми Скрябіна: Спогади колег, пам’ятні кадри

Вівторок, 2 лютого 2016, 10:36

Рік тому, 2-го лютого, трагічно загинув фронтмен гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. До річниці смерті артиста прихильники створили пам'ятне відео, а колеги поділилися найяскравішими спогадами про Кузьму.

На офіційній сторінці Андрія у YouTube днями було опубліковано кліп-спогад на композицію "Кінець фільму". У чотирихвилинному відео зібрані архівні фотографії та кадри з Кузьмою. Зокрема, фрагменти з концертів, репетицій, інтерв’ю.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Співачка Руслана у своєму Facebook опублікувала зворушливе повідомлення на згадку про свого колегу та друга Андрія Кузьменка.

"Весь рік ми з співали разом з тобою і аплодували тобі... Протягом року на всіх концертах я виконувала пісню, яку я присвятила тобі, Андрій. Щоразу зал вставав, плакав, зривався на шалені оплески. Жодного разу я не змогла спокійно її виконати без емоційного переповнення", - написала артистка.

"Я дуже сумую за тобою. Нам всім тебе не вистачає... Не вистачає як друга, як людини з дуже сильною енергетикою, яка заряджала позитивом все довкола себе. Важко повірити, що пройшов рік... Рік, протягом якого я не могла тобі подзвонити і поговорити, але весь час я це робила подумки..." - додала Руслана.

Руслана згадала про Кузьму

Співачка, яка дуже емоційно переживала смерть Кузьми й навіть показала про нього фільм-спогад, вірить, що Андрій все одно поруч.

"Я вірю, що на кожному концерті ти був поруч з нами... Був, є і будеш... Я свято вірю, що "ти ще відкриєш очі", - закінчила своє послання Руслана.

З теплом згадує про покійно Кузьму Скрябіна й співачка Ірина Білик.

"Мій найяскравіший спогад, пов'язаний із Кузьмою, це коли ми їздили у спільний тур на зорі нашого становлення. Здається, це 1994 рік був. З Кузьмою завжди було весело. Хлопці відкривали програму і я завжди знала, що глядачі будуть розігріті, що Андрійко вже всіх розвеселив, - цитує артистку "ТСН".

Тоді гурт "Скрябін" тільки впізнавали, але всі були у захваті від самого Андрія. Він був настроєм усього гурту "Скрябін", - упевнена Білик.

Білик також має, що пригадати про Андрія

Співак Віталій Козловський взагалі вважає, що Кузьма був його "хрещеним татом" у шоу-бізнесі.

"Саме від нього я отримав багато слушних порад, якими користуюсь донині. Назавжди запам'ятаю Кузьму балагуром, веселою, але при цьому дуже глибокодумною людиною, яка могла говорити про вічні, важливі речі легко, зрозуміло, дотепно", - сказав Віталік.

Важко повірити, що Кузьми вже немає, й телеведучій Катерині Осадчій. Але вона закликає згадувати про покійного артиста з усмішкою:

"Точно знаю, якщо душі справді спостерігають за нами з неба, то Андрій не хотів би, щоб про нього згадували зі скорботними обличчями. Я часто пригадую жарти Кузьми і сміюся вголос, як колись сміялася на весь літак, коли читала його книжку "Я, Побєда і Берлін".

Осадча вважає, що про Кузьму треба згадувати з усмішкою

"Я дивувався вмінню Кузьми бути чесним, глибоким і відкритим. Він був справжнім завжди і у всьому - в поведінці, в музиці..." - каже про Андрія співак Потап.

Про відкритість і чесність Кузьми Скрябіна згадує й актриса Ольга Сумська.

"Він був таким справжнім, таким величним. Андрію, дякуємо тобі за твій сильний, непримиримий дух, який об'єднав усіх нас. Дякуємо за твою творчість і неповторні пісні", - зауважила артистка.

Президент Петро Порошенко також приєднався до усіх, хто згадав Кузьму.

Приєднуюсь до всіх українців, які запалили свічку пам'яті про Андрія КузьменкаФото: Руслан Литвин

Опубликовано Петро Порошенко 2 февраля 2016 г.

Як відомо, нещодавно гурт "Антитіла" зняв кліп на пісню Скрябіна "Люди, як кораблі". А днями пісню Андрія Кузьменка "Спи собі сама" зіграли на бандурах. Кавер на зворушливу композицію покійного артиста записав колектив "B&B Project".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, 2-го лютого 2015-го року позашляховик Кузьми Скрябіна зіштовхнувся із вантажівкою, коли співак повертався з гастролей у Кривому Розі.

Спершу до річниці смерті Андрія планували провести концерт у Києві. Та пізніше від цієї ідеї відмовилися, бо батьки Кузьми вважають не дуже доречним вшановувати пам’ять їхнього сина таким чином.

Фото Facebook, відео YouTube


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів