Данилко розповів про "Євробачення", Путіна уві сні та дружбу з Лорак

15 лютого 2016, 16:34

Один із трьох членів журі нацвідбору на цьогорічне "Євробачення" Андрій Данилко поділився деякими подробицями з-за лаштунків конкурсу та думкою про деяких конкурсантів.

Також Андрій у великому інтерв’ю виданню "ГОРДОН" розповів про дружбу з Ані Лорак, про Путіна у своїх снах та про те, як Таїсію Повалій примусили стати депутаткою.

Про фаворитку першого півфіналу нацвідобру Джамалу Данилко казав дуже стримано.

"Пісня гарна й нова для репертуару Джамали. Напевно, цікава для своєї публіки. Я - не прихильник її творчості, дивлюся об'єктивно. У першому відбірковому турі вона була найкраща з енергетики в залі, але не потрібно говорити, що "все, ми вже туди їдемо". Зачекайте секундочку, давайте подивимося фінал, де будуть і інші колективи", - зауважив Андрій.

 Данилко, Руслана і Меладза розхвалили виступ Джамали, але Андрій наголосив, що попереду фінал

На зауваження про те, що у кулуарах вже відкрито говорять, що фінансувати Джамалу на "Євробаченні" буде Віктор Пінчук, якому, як відомо, належить канал "СТБ", Данилко відповів:.

"Усім допомагали. І у Руслани були якісь кошти від Януковича. І у Ані Лорак. Це правильно, що канал, який проводить конкурс, допомагає артисту далі. Дивна історія була, коли відбір проводив "Перший національний". Вся їхня допомога полягала в тому, що вони робили ручки і прапорці зі своїм логотипом. Навіщо вони мені? Де я буду ними махати?".

"Якщо не робити тури, то витрати на "Євробаченні" невеликі. Витрата йде на поселення в готелі і переїзди. У нас були невеликі витрати. Танець я сам поставив, костюми теж були свої. Я не розумію цих цифр, коли говорять, що потрібен мільйон на поїздку. Мабуть, там відбувається якийсь свій внутрішній поділ цих грошей", - додав Андрій.

 Данилко, як відомо, своєю Сердючкою підкорив "Євробачення" та посів друге місце. Тож він знає так звану кухню конкурсу зсередини

До речі, Данилко також зауважив, що лише на трьох артистів "Євробачення" вплинуло масштабно – на нього, на Руслану та на Ані Лорак.

"У Ані Лорак зараз величезний ринок у Прибалтиці, Білорусі - те, чого не було раніше. Вона стала гастролером. Це я змусив її заспівати пісню "Shady lady". Вона намагалася взяти щось про рок, про світ, а я їй казав: "Ти будеш Дівой, і Філіп повністю допоможе, організовує прес-конференції, тур. У тебе буде чоловік, який знає, як там існувати, буде контролювати весь продакшн" - розповів артист.

Данилко, на відміну від деяких своїх колег, не засуджує Кароліну за роботу у Росії та продовжує з нею дружити.

"Я знаю Кароліну тисячу років. Хто мені може заборонити з нею спілкуватися, якщо вона моя подруга? Я дивуюся, коли у нас не ставлять її в номінації, як ніби її немає. Це цькування, заказуха. Я не бачу злочину… Лорак виступає в Росії - це жахливо, а Порошенко має свою фабрику в Липецьку - цього ніхто не бачить. Вона - артист, а не політик. У неї зараз найкращий період, купа пропозицій в Росії, її нагороджують за пісні, у неї є своя публіка. Їй що, відмовитися і фарбувати паркани?" - обурився Данилко.

 Данилко не схвалює цькування Лорак в Україні

Сам він гастролює світом, проте переважно виступає на закритих концертах.

"Я весь час їжджу. Німеччина, Америка ... В основному це закриті концерти, афішні зараз не працюю. І ми виступаємо таким складом – "Rammstein", ми, Кеті Перрі. Вони там всі шифруються, що вони не виступають на закритих вечірках, не дозволяють знімати себе, хоча все підробляють на цих заходах, в тому числі і Beyonce", - розказав Андрій.

"У Росії теж буваємо. Пітер чи Москва. Замовляють нас люди, які сумують за Україною. В основному єврейські громади, де багато українців. А я виступаю в національному костюмі", - додав він.

 У Росії Сердючка з мамою виступають у національному вбранні для тих, хто сумує за Україною

А ще Данилка запитали про ставлення до зірок, які йдуть в політику.

"Так тебе або викинуть, або вб'ють, або запропонують ті умови, від яких не зможеш відмовитися. Це я міг відмовитися від 3 мільйонів доларів, а є люди слабкі… Що стосується Повалій, то Тая була депутатом, але ніхто ж не знає, що її одним дзвінком змусили стати депутатом. Просто наказали: "Ти повинна там бути", - зазначив Андрій.

"Коли мені давали 50 тисяч доларів незалежно від мого рішення, просто поспілкуватися, я сказав: "Я вам дам більше, щоб ви до мене навіть не підходили", - додав він.

Також Данилко не у захваті від того, аби Святослав Вакарчук йшов у політику. Мовляв, кожен має займатися своєю справою.

 Артист розказав, що його теж намагалися "купити" для політики

Згадуючи про владу, Андрій зізнався, що російський президент Путін іноді йому сниться.

"Він мені багато разів снився, не можу згадати конкретну ситуацію, але це була не погана ситуація. З Януковичем я ніколи в житті не спілкувався, а з Путіним бачився один раз. У мене залишилося приємне відчуття…" - зізнався Данилко.

"…Це був 2004 рік. Якийсь саміт. Кучма і Путін. Я так розумію, що вони змучилися від нудних пісень, ми якось повеселили їх, і вони до мене підійшли і Путін сказав: "Андрій, спасибі, що ви нас порадували". Я помітив тоді, що він соромиться. Мене вразило, що він дуже невисокого зросту... Але приємна у житті людина. Він мені дуже нагадав мене самого, я теж так соромлюся…" - розповів Андрій.

Фото з Facebook Юрія Нікітіна, Руслани, з Instagram, з сайту "Eurovision.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів