Подкопаєва повернулася й розповіла про стосунки з Нагорним і дружбу з Лорак

4 березня 2016, 16:03

Олімпійська чемпіонка з гімнастики Ліля Подкопаєва дуже рідко спілкується з журналістами та ще й на особисті теми. Останній рік колишню спортсменку геть не було чути. Й не дивно – виявляється, Ліля увесь цей час була у Флориді, куди її запросили на роботу.

І от нещодавно Подкопаєва приїхала до рідної Україні на кілька місяців, щоби побачитися з найближчими людьми. Окрім цього жінка встигла сходити на світський захід і поговорити з представниками ЗМІ.

Про свої стосунки із чоловіками – колишнім та нинішнім, про дружбу з Ані Лорак і виховання дітей гімнастка повідала в інтерв’ю "Сегодня".

Подкопаєва рік не була в Україні

Після розлучення у 2009-му з Тимофієм Нагорним стосунки з ексом у Подкопаєвої були досить напружені. Та з роками Ліля стала більш охоче згадувати про Тимофія.


"Нас прощає Бог, а ми всього лише звичайні люди. Тимофій - батько моїх дітей, і цей факт не стерти і не змінити. Сьогодні у нас нормальні відносини, адже ми повинні обговорювати питання, що стосуються виховання наших дітей. Зрештою, після багатьох років у пам'яті залишається більше хороших моментів, ніж поганих", - заявила гімнастка.

"Я взагалі вважаю, що потрібно частіше прощати. Адже злість і образи впливають не тільки на нас самих, але і на дітей", - додала вона.

Гімнастка поговорила про прощення

Навчена гірким досвідом із Нагорним, Ліля намагається не афішувати свій союз із теперішнім чоловіком – бізнесменом Віктором Костирком:

"Це дві різні людини, і їх не можна навіть порівнювати. У шлюбі з Тимофієм дуже багато було розказано і винесено на суд публіки, хоча нам самим, пам'ятаю, це здавалося нормальним. Тільки з роками я зрозуміла, що особисте життя не просто так називається особистим - воно дійсно не повинне бути у всіх на виду".

"Крім того, Віктор любить повторювати, що зірка в сім'ї одна, тобто я, і що він не бачить сенсу доводити всім, що ми щасливі", - зазначила спортсменка.

Про другий шлюб Ліля говорить не охоче

Розповіла Ліля й про свою дружбу зі співачкою і кумою Ані Лорак. Мовляв, закордонна робота гімнастки ніяк не вплинула на дружбу жіночок.

"Ми і до цього дня кращі подруги, у нас із Кароліною сімейні відносини. Мені здається, дружба не вимірюється кількістю дзвінків і зустрічей. І навіть якщо ми в різних країнах, вона не забуває про свою хрещеницю", - запевнила Подкопаєва.

Вона наголосила, що підтримує Лорак:

"Звичайно! І в зв'язку з цим хочу сказати, що артисти - це не ті люди, з якими треба боротися в першу чергу. У Ані Лорак величезна кількість шанувальників. Вона виходить на різні сцени в усьому світі і співає пісні українською мовою. Скрізь каже, що вона українка. Мені здається, всі ці цькування - це продумані політичні ігри. І, впевнена, час все розставить на свої місця".

Як відомо, Ліля виховує двох дітей: 10-річного Вадима й 9-річну Кароліну. Саме під час процесу усиновлення хлопчика спортсменка довідалася, що вагітна донькою. Але це не вплинуло на її рішення взяти малюка з дитячого будинку.

Подкопаєва з дітлахами

"Я довго не могла завагітніти, і тільки коли зважилася на усиновлення, дізналася, що сама перебуваю в положенні. В той момент друзі справді запитували, мовляв, може, вже не варто всиновлювати, раз скоро повинна народитися дівчинка. Але ні, ніяких сумнівів у мене вже не було. Адже це не ми вирішуємо, рішення приймають за нас нагорі", - пояснила вона.

Та Подкопаєва ще не знає, як відреагує на те, якщо її син схоче побачити біологічних батьків.

"Не виключаю, що у Вадима може виникнути таке бажання. Але сьогодні не готова вам сказати, як відреагую на це. Мені однозначно буде неприємно і боляче, і звичайно, мені не хочеться цього. Але він має на це повне право, і перешкоджати йому в цьому я не можу", - зізналася вона.

Ліля підтримує свою куму Ані Лорак

Сказала кілька слів гімнастка й про свої слабкості. Зокрема, Ліля вважає себе дуже ранимою і вразливою.

"Мене дуже легко зворушити. Коли чую якусь жалісливу історію, стаю "промокашкою", - поділилася жінка.

"Раніше боялася павуків, а зараз у мене інша фобія, яка з'явилася після того, як в 2003-му році в Україні на мене напали, побили і викрали машину. Тепер, коли перебуваю в темряві на вулиці, мені весь час здається, що зараз може статися щось погане. Тому після того випадку з настанням сутінків я в рідній країні одна на вулицю не виходжу", - зізналася вона.

Нагадаємо, інколи Ліля Подкопаєва радує своїх шанувальників демонстраціє напівголого тіла з кубиками пресу.

Фото з Facebook та Instagram Подкопаєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів