Меладзе про Брежнєву: Віра змінила моє життя, вона - моя муза

9 березня 2016, 10:36

Співачка Віра Брежнєва та продюсер Костянтин Меладзе, які минулого року офіційно стали подружжям, вперше відверто розповіли про свої стосунки.

Зіркова пара завітала на телешоу Андрія Малахова на "Первом канале".

Окрім самих Віри та Костянтина, у студії були мама співачки та її старша донька Соня.

Мама Віри зізналася, що давно любить свого зятя

Як відомо, Меладзе і Брежнєва багато років приховували свій роман, бо обидва були у шлюбі. Їхнє весілля відбулося в жовтні 2015-го року в італійській Тоскані.


На російському телебаченні Меладзе вперше наважився розповісти, за що покохав Брежнєву та як вона змінила його життя.

"Віра - приголомшлива людина, яка живе з повною самовіддачею. Вона стільки всього зробила і для своїх близьких, і для своєї сім'ї. Скільки зусиль вона доклала, щоб перевезти їх на інший рівень, в інше місто, у кращі умови. Вона стільки робить іншим людям - кому скільки може, що називається", - розповів про свою дружину продюсер.

Меладзе розхвалив свою дружину, як міг

"На першому етапі у мене навіть були якісь ревнощі до цього всього, адже її часто не буває вдома, ми менше часу проводимо разом, але я розумію, що їй це необхідно. Якщо Бог дав їй такі сили, можливості і здібності, то нести цей хрест потрібно, і це гідна доля. Ми допомагаємо їй, чим можемо. І у нас, як і в звичайних людях, це викликає захоплення", - поділився Меладзе.

"Іноді я забуваю, що знаю її багато-багато років, і не втомлююся захоплюватися нею щодня і щогодини. Вона багато в чому змінила і моє життя. Я жив як равлик у своєму маленькому світі, а вона витягла мене з цього маленького світу, і я теж став більше робити для інших, якось помітив навколо себе інших людей, які потребують допомоги. У неї приголомшлива енергія, сила", - невтомно розхвалював Віру Костянтин.

Брежнєва витягла Меладзе з його замкненого світу

Крім того, Меладзе зізнався, що свої найкращі пісні написав саме для Віри.

"З її приходом у "ВІА Гру" я став писати зовсім інші пісні, більш одухотворені, піднесені, наповнені почуттями і музикою... Можна сказати, вона моя муза! Я дуже радий, що протягом багатьох років її визнають як найсексуальнішу співачку на нашій сцені. Я радію цьому, і вже досить давно. І навіть починаю до цього звикати!" - заявив композитор, певно, маючи на увазі російську сцену.

За те, що Костя назвав її своєю музою, Віра його поцілувала на камеру

До речі, Меладзе також зауважив, що вони ретельно перевіряють кандидатури людей, які запрошують Віру на корпоративи, щоби уникнути домагань та інших неприємних інцидентів.

"Ми збудували певний алгоритм роботи, який допомагає нам уникнути контактів з божевільними людьми, готовими платити за виступи Віри будь-які гроші", - повідомив Костянтин.

А от про те, як Меладзе зробив їй пропозицію, Брежнєва розповідати відмовилася

Нагадаємо, про роман Меладзе з Брежнєвою почали говорити ще у 2013-му році. Потім подейкували, що пара планує дитину.

Стоп-кадри з відео "Первого канала"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів