Даша Малахова написала оду тілу та назвала свою вагу. ФОТО

3 травня 2016, 11:07

Телеведуча Даша Малахова у своєрідний спосіб привітала всіх з Великоднем, написавши справжню оду людському тілу.

У своєму Facebook мама двох синів поділилася цікавими думками щодо тіла як інструмента та тіла як оболонки людської суті.

Крім того, Даша виклала фото себе у спідньому та назвала власну вагу.

"Скоро час роздягатися, і я тут подумала... Люди і тіла такі різні. Без тіла немає людини або вона вже душа. Але ось що таке справжня привабливість тіла - потрібно розібратися", - почала Малахова.


"У одних - шкіра гладенька, як у дельфіна. А іноді, вона з пушком, як персик. Бувають такі вертикальні вигини внизу живота, де прес закінчується і починаються стегна. А у дівчат животик, як перевернута догори дном мисочка і трохи підшкірного жиру", - зауважили рестораторка.

Малахова написала актуальний пост про тіло

"Коли чоловік твердий на дотик - це дуже класно, природно, адже він наполегливий, дисциплінований, не боїться ні замерзнути, ні намокнути, ні залишитися голодним. Йому не страшні штанги, шафи, бійки, ранкові пробіжки під дощем...

Жінкам дуже личить податливість і пустощі. Тому потрібно бути м'якіше, і сексуальність у неї зовсім іншого, вищого рівня. Лизнути цукерку, розтанути, розгублено покласти в рот найсмачніший шматочок, закрити очі і насолоджуватися, показати свою слабкість і втратити голову, навіть перед солодким. Мені подобається, коли жінка м'яка, не наполеглива, легко спокушається і затишна", - написала Даша.

Даші подобаються м'якеньки жінки, тому що вона сама така?

"Я дуже люблю дивитися на все красиве і торкатися всього. Текстура і форми мені дуже добре запам'ятовуються. Обожнюю шорсткий папір з акварельного альбому, люблю мохер і шовк. Яблуко гладке і мову кота. Але найбільше люблю шкіру людей. І дивитися на красиве тіло з історією. Шрами, форми, коли видно, що спорт був у минулому або танці, розтяжки, які нагадують про дітей. Скільки б не говорили про духовне, наш фізичний стан є оболонкою суті", - зазначила телеведуча.

"Ось немає сірих кіл під очима і червоної пики - значить є дисципліна. А округлості і форми нагадують, що вона вигодує малюків, якщо раптом щось трапиться, і коли обійме, на її грудях можна відпочити. Сильні руки обіцяють, що носити він зможе і тебе і покупки, які ти купила, не стримавшись. А круглі стегна і соковиті губи, що діти будуть неймовірно красивими і народяться запросто".

Даша упевнена, що форми у жінки говорять про те, що вона здатна нагодувати своїх дітей

"Тіло - це доказ. Доказ дива і матерія дуже цікава. Воно, як символ того, на що ми здатні. З одного боку жінкам простіше - можна бути соковитіше, але ой як жіноче тіло працює і страждає. Воно часто видозмінюється, органи танцюють туди сюди, "звільніть будь ласка місце для сина, ще разок і ще разок для донечки", "краса, звичайно це дуже красиво, але вигодуйте, будь ласка, синочка, і ще одного і донечку".

"Чоловікам тому і незрозуміло, як ми - такі сильні - видавлюємо з себе дітей, кровоточимо і виробляємо молоко, а потім ридаємо, коли втрачаємо улюблену біжутерію. Але вони так красиво займаються спортом, танцями і любов'ю, (якщо вони в формі)".

Раніше Даша вже показувала тіло та казала, що подобається своєму партнеру такою

"Я не можу закохатися в негарне безформне чоловіче тіло, воно ніби говорить мені - я баба, але не можу нічого, що можеш ти. І амазонки мене теж не приваблюють. Жінки з руками 18-річного чувака, без цицьок і попи - не мій варіант. Але найстрашніше - впалі щоки і люди, які їх імітують. Навіть не знаю, що страшніше. Вони зовсім несексуальні і нагадують про старість, якою б прекрасною вона не була - але поспішати не варто", - поділилася міркуваннями Даша.

"Тіло - це неймовірний інструмент. Воно може все. Ось вчора, зникло тіло - сталося диво. Величезне свято, що дарує надію", - підсумувала вона.

P.S. Продовжую важити 59.

Фото з Facebook Малахової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів