Супермодель Байкова заявила, що у 40 років стане президентом України

23 травня 2016, 11:10

Українська супермодель Аліна Байкова, яка з дитинства живе та працює в Америці, ретельно стежить за подіями на батьківщині і переймається долею українців.

На благодійному аукціоні, який Аліна кілька років поспіль влаштовує у Каннах, вона розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя" про бажання стати президентом України та навести нарешті лад.

На аукціон до Байкової приходять такі зірки, як Періс Хілтон та Леонардо ДіКапріо. На запитання, яким чином вона їх запрошує, модель, перш за все, вибачилася.

"Я хочу вибачитися за те, що розмовляю російською, я це просто ненавиджу, але моя українська не дуже гарна. Дуже важко запросити зірок. Але я з ним дружу, Лео мій хороший друг, Періс також гарна подруга. Чесно вам скажу, я їх просто благаю прийти. Правда", - зізналася Аліна.


Спочатку Аліна вибачилася, що розмовляє російською
Та зізналася, що їй доводиться благати зірок прийти на аукціон

Три роки поспіль Байкова допомагала дітям Африки, але цього року вирішила допомогти й українським дітям.

"Цього року половину грошей зберемо для України. Дітям, яким потрібні операції на серці", - зазначила модель.

Байкова (крайня ліворуч) своя у зірковій тусовці Канн
З Умою Турман, наприклад

До речі, віднедавна Байкова почала носити одяг від українських дизайнерів. У розмові з Осадчею модель зізналася, що їй дуже важливо прославляти Україну в світі.

"Я хочу сказати, що мені дуже важливо прославляти Україну, я хочу багато зробити для України. Я розумію, що маю голос, люди слухають та підтримують. Я знаю, якщо понесу правильну думку, люди будуть слухати її уважно", - заявила Аліна.

Аліна відвідує модні події і в Києві. На фото з шеф-редактором "Vogue Україна" Машею Цукановою (ліворуч)

Крім того, Байкова стежила за "Євробаченням" і дуже пишається перемогою Джамали.

"Це неймовірна перемога для нас. Нехай кажуть, що хочуть, що це жалість... Це не жалість, це талант", - наголосила вона.

Супермодель залишається патріоткою своєї держави

І наостанок Байкова висловилася з приводу батьківщини та приголомшила обіцянкою стати президентом.

"Сказати чесно - у нас безлад в Україні... Це потрібно владнати. Як я сказала своїм друзям: "Я буду президентом України, коли мені виповниться 40 років. Я обіцяю вам!" Тому що це ненормально, якщо до цього часу не з'явиться хтось, хто наведе лад", - заявила Аліна.

Як вам такий потенційний президент?

"Ми віримо кожному, кого обираємо. У нас в країні демократія, але вона неправильна. Я знаю точно, що потрібно змінити. Звісно, так може казати кожен, нам, звичайним людям, не зрозуміти, що там коїться. У нас потенціал бути гарною країною. Ми - Європа, ми повинні дружити з усіма, війни не має існувати, а тим більше, у нашій країні", - наголосила модель.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів