Козак Гаврилюк узяв заміж 21-річну "школьніцу". ФОТО

25 травня 2016, 18:48

Один з найвідоміших персонажів Майдану, а нині депутат Ради, козак Михайло Гаврилюк одружився.

36-річний чоловік, який раніше хвалився, що в нього жінок, "як у козаків: і в Києві, і під Києвом, і в кожному селі", узяв заміж 21-річну студентку на ім'я Ярина.

Про весілля Гаврилюка, яке днями відбулося у Коломиї, пише "Дзеркало Коломиї".

Козак Гаврилюк одружився

Новоспечене подружжя влаштувало вечірку в ресторані, куди Гаврилюка і його молоду дружину прийшли привітати депутати як народні, так і місцевого "розливу".


Із новою дружиною нардеп познайомився саме під час подій на Майдані. Дівчина - студентка одного з вузів Києва - активно брала участь у протестних акціях у столиці.

Нардепа "потягло" на молодих?

Про кохану Михайло зізнався лише на початку травня в одній з телепрограм.

"Моя принцеса серця – чарівна. Вона сама з Коломиї. Але живе і навчається в Києві", - казав тоді чоловік.

Ресторан, в якому пили за здоров'я молодят

"Люблю її називати "школьніца". Вона нервується через це. Їй буде 22 роки", - додав він.

Сама Ярина дещо писала про коханого. Щоправда, нині свою сторінку в соцмережі видалила. Але цитату дівчини наводить "Страна.юа".

"Я знаю його досить добре. З усією впевненістю можу сказати, що кращої, мудрішої, справедливішої і чеснішої людини я не зустрічала і навряд чи колись зустріну... Вірю, що ти на правильному шляху і знаєш, що тебе не зламає наклеп журналістів і хочу щоб про це знали всі", - писала Ярина.

Парочка зустрілася під час подій на Майдані

Дівчина стала другою дружиною Гаврилюка. Від першого шлюбу нардеп має сина-підлітка.

"12 років тому я був одружений. Мав сім’ю, дружину, в нас народився син. Але така ситуація склалася в нашій країні, що мені довелося їхати по заробітках. І я не завжди знаходився вдома. Їздив колись на роботу і в Росію. Треба було десь заробити кошти, прогодувати сім’ю", - розповідав він.

"І як кінцевий результат, заробітки привели до розлучення і розпаду сім’ї. Чому так сталося, я б не хотів говорити. У всіх бідах виню тільки себе. З сином спілкуюся і допомагаю йому", - пояснив Гаврилюк.

Молода Ярина підкорила серце Гаврилюка

Між іншим, цей шлюб для Гаврилюка лише офіційно став другим. Адже за часів Майдану на нього в селі Ярівка Хотинського району в недобудованій хаті чекала цивільна дружина – Оксана, яку він привіз із Росії. До неї він збирався повернутися після перемоги.

Дівчина швиденько видалила свою сторінку з Facebook щойно нею зацікавилися ЗМІ

"Там справжній рай. Лишень треба гарного господаря села, щоб навів лад з дорогою, сміттям. У хаті я все провів: каналізацію, воду, газ. Весь ремонт зробив своїми руками. Посіяв пшеничку. Будемо з Оксанкою далі господарювати", - сказав Гаврилюк сайтові "Like" на початку 2014-го року.

Цікаво, чи знала про Ярину в часи Майдану та, хто чекала на Гаврилюка вдома?

До слова, саме Оксані Михайло завдячує своїм оселедцем.

"Сама підстригаю Мішу машинкою, і якось лишила чуба. Коли починаю його ревнувати, то можу пригрозити цього чуба вирвати", - жартувала жінка під час інтерв’ю виданню "Весті".

Нагадаємо, у 2015-му козак Гаврилюк розповідав, що надолужує шкільну програму.

Фото "Дзеркало Коломиї" та "Страна.юа"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів