Гайтана розлучилася з Клімом і вперше прокоментувала програш на "Євробаченні"

18 червня 2016, 14:15

Співачка Гайтана, яка нещодавно повернулася до України та презентувала нову пісню після тривалої паузи, вперше зізналася, що її стосунки з продюсером Едуардом Клімом закінчилися.

Також артистка вперше прокоментувала свою поразку на конкурсі "Євробачення-2012".

На відверту бесіду Гайтану запросила Катерина Осадча у програмі "Світське життя".

Чотири роки після участі у євроконкурсі Гайтана зберігала мовчання. І ось зараз співачка нарешті зважилася пояснити, що відбулося.


"…Насправді я до цього вже за кілька років розуміла, що хочу взяти паузу. Паузу від зобов'язань йти по цій накатаній шоу-бізнесовій дорозі. Я багато років працювала без пауз, і протягом 10-ти років був такий нон-стоп. Це не можна пояснити", - зазначила артистка.

Гайтана відверто поговорила з Катериною

"Напевно, мені потрібно було піти від зобов'язань… Ці маски-шоу набридли. Просто хочу вдягти нормальну сукню, піти поїсти морозива, коли я хочу, навіть якщо в мене потім буде горло боліти. Я хочу полежати нормально похворіти, подивитись якісь там мультики. І щоб ніхто не казав, що ти повинна йти зараз і працювати. Не знімати ці кліпи. Потовстіти трохи, просто пожити", - додала вона.

Також Гайтана вперше прокоментувала свій виступ на "Євробаченні-2012", який не можна назвати дуже вдалим.

"Ніколи цього не казала, але в нас почалося як "Лебідь, рак та щука" в команді. Хтось хоче одне, хтось - інше. Шоу - не шоу, бек-вокал - не бек вокал. Я вже думала: та що ж це таке? Чому не можна просто вийти та заспівати?" - згадала співачка.

На "Євробаченні-2012" Гайтана посіла лише 15-те місце. Ані Лорак тоді назвала виступ колеги не надто професійним

"15 місце - не 15 місце. Для мене це було 150-те місце всередині. Тому що я сама почувалася некомфортно, чесно кажучи. Дуже некомфортно. Але це життя. Засмучує не 15-те місце, а коли ти сам розумієш, що потрібно взяти паузу, а ти все ніяк не можеш. А коли я змогла, то з'явилося багацько сил, в душі розквітають сади", - зізналася Гайтана.

За ці чотири роки відбулися кардинальні зміни у житті співачки. Вона розлучилася з продюсером Едуардом Клімом, за якого збиралася заміж.

"Чесно кажучи, я не знаю, як про це ще говорити, я навіть для себе не можу вирішити, як це повинно звучати. Це життя", - сказала Гайтана.

Гайтана нарешті зізналася, що вони з Клімом вже не разом

На запитання, як давно вони розійшлися, виконавиця зазначила:

"Здається, що нещодавно, але мені здається, що вже давно ми повернули кудись не туди. Знову ж таки, на автопілоті летіли в нікуди. Потрібна була сміливість, щоб сказати "стоп". А потім ти собі кажеш, що все, більше не можна витрачати ані мій, ані його час".

За словами Гайтани, після розставання Клім як продюсер поводиться дуже гідно та не претендує на її пісні чи ім’я.

Також співачка зауважила, що наразі дуже мало спілкується з колишнім, бо "все це ще досить чутливо".

Співачка запевняє, що її колишній продюсер і коханий поводиться достойно

За ці чотири роки паузи Гайтана іноді з’являлася у пресі або соцмережах голомозою. Це спричинило чутки про хворобу співачки.

"Зі здоров'ям, дякувати Богу, все добре. Окрім того, що в мене проблема ще до "Євробачення" була зі зв'язками, я вважаю, що все це психосоматика", - запевнила Гайтана.

"Я давно мріяла поголитися. І коли я подорожувала, ніхто мене не впізнавав, і мені ця легкість дуже сподобалася. Я ходжу по вулицях, мені кажуть перехожі: "Мені подобається твій стиль!" Мені дуже подобалася ця свобода. Дуже легко бути собою, змінюватися і почуватися вільною", - сказала співачка.

Фото "Світське життя", "Viva!" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів