Кличко зустрів своє 45-річчя у дитячому таборі

20 липня 2016, 11:17

Мер Києва Віталій Кличко на своє 45-річчя чкурнув за тисячі кілометрів від столиці.

Традиційно у свій день народження колишній боксер узяв відпустку, аби провести час із рідними. Цього разу новий персональний рік життя Кличко-старший розпочав у дитячому таборі, де саме зараз перебувають його діти.

Про особливість дня, пропущенні дзвінки, подяку батькам і любов до творчості Розенбаума іменинник написав у розлогому пості на свій сторінці у Facebook.

Кличку виповнилося 45

"Прокинувся я сьогодні рано... Тільки починає світлішати лінія горизонту перед сходом сонця. Починається новий день. Такий же, як і вчора, але кількість пропущених дзвінків і смс вказує на його якусь особливість…" - досить романтично почав Кличко.


"Пропущені дзвінки, тільки тому, що перебуваю в іншому часовому поясі. За тисячі кілометрів від Києва, де день у розпалі. І ще плюс кілька тисяч від місця де народився - далекої Киргизії, де справа вже до вечора. Ще один День мого народження .... Кажуть, що дата – 45", - додав він.

Мер зізнався, що йому неабияк приємно, що величезна кількість людей пам'ятає про дату, яка "лише для тебе має велике значення".

У свій день народження мер написав багато тексту

Віталій Кличко попросив не ображатися тих, хто так і не зміг до нього додзвонитися.

"Так складається, що якраз ці дні - батьківські в таборі, де проводять літо мої діти. І я з величезним задоволенням міняю застілля на проведене з дітьми час (поки вони ще діти)", - зізнався іменинник.

Спортсмен подякував усім, хто згадав про нього. Не забув і про найрідніших:

"День народження дитини - це найбільше свято батьків. Величезне спасибі моєму батькові і моїй мамі, яка дала мені можливість бути в цьому світі! Брату, сім'ї, рідним, і друзям за можливість йти по життю разом!".

Наостанок Кличко згадав про улюблену музику на свято.

"Люблю творчість Олександра Розембаума. Брату на День народження дарую завжди пісню "Брат мой", а собі і друзям хочу подарувати "Ах як хочется", - написав градоначальник.

До слова, напередодні свого дня народження Віталій Кличко підкорив серфінг. Відео мера-серфінгіста з’явилося у Facebook.

Фото і відео Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів