Каменських після невдалого стрибка з парашутом захотіла дітей. ВІДЕО ПАДІННЯ

1 серпня 2016, 11:17

Співачка Настя Каменських запевнила, що якби мала можливість змінити той день, коли в неї не розкрився парашут, вона б цього не зробила.

Зірка заявила, що не шкодує про стрибок та після нього дуже захотіла дітей.

Про переосмислення цінностей та плани вийти на сцену на милицях Настя розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Як відомо, два тижні тому Каменських пошкодила ногу під час невдалого стрибка з парашутом. Співачка зізналася, що перші дня після інциденту було дуже складно і вона погано спала.


"..Я весь час прокидалася, мені здавалося, що я весь час кудись падаю", - сказала Настя.

Осадча провідала Каменських та розпитала про інцидент та висновки після нього

Осадча запитала Каменських, що вона відчувала, коли парашут не розкрився.

"Чому саме зі мною це сталося? Чому у всіх ці парашути розкриваються? Переді мною люди стрибали, я бачила. У всіх все чудово розкрилося", - зізналася співачка.

"Я - людина-пригода. Але я не панікувала, не було істерики. Єдине, спитала у інструктора: "А що коїться?" - "Нічого, все добре". - "Ок". - "Готуємося до посадки" - "Так, добре". Ми розмовляли, я розуміла, що не добре. Але яка паніка? Ти вижити хочеш в цей момент", - зауважила вона.

На припущення, що Настя когось звинувачує у нещасному випадку, вона запевнила – це не про неї.

"По-перше, я знала, що йду на ризик. Розуміла, що це велика відповідальність. Я суперпопуярний артист у гурті, який має багато роботи. Але якщо не стрибнути зараз, то коли потім? У старості, коли покину кар'єру? Тоді вже немає сенсу долітати..." - зазначила співачка.

До речі, під час свого падіння з парашутом Настя знімала відео для блогу

"Розуміла всю відповідальність, але сподівалася, що уникну таких травм. Я нікого не звинувачую. Але чесно скажу: якщо б мені запропонували повернути час назад і змінити цей день - я б цього не зробила", - запевнила вона.

Через Настін інцидент її колезі Потапу довелося скасувати усі концерти на найближчі два місяці – саме стільки артистка пересуватиметься на милицях.

"Є милиці, на яких я вчуся ходити. Я їх хочу потім розіграти", - поділилася Настя.

Однак Каменських все одно збирається вийти на сцену у вересні.

"Я не танцюватиму з милицями, я буду красиво сидіти на стільчику-троні… Мені здається, що багато людей прийдуть просто подивитися на Настю на милицях", - сказала вона.

Тепер Каменських вимушена вчитися ходити з милицями

На запитання, що саме переосмислила у своєму житті через невдалий стрибок, Каменських зізналася, що дуже захотіла дітей.

"Зрозуміла, що досить мені стрибати, зрозуміла, що якщо б я мала дитину, то вже не стрибнула б. Тому я це зробила вчасно. І дуже сильно захотіла дітей. Ніякі роботи та відповідальності мені не завадять", - заявила співачка.

Після стрибка з парашутом Настя захотіла дітей

Також Настя розказала, що її колишній хлопець, з яким вона 10 років тому потрапила у страшну аварію і дивом вижила, приходив до неї у лікарню.

"Прийшов та питає: "Мала, чого тобі на місці не сидиться, скажи мені?" Я пам'ятаю, що після тієї аварії я стала дуже популярною, в мене дуже змінилося життя. Я задумалась про те, що, напевно, до мене зараз прийде щось нове. У вигляді родини, можливо", - припустила Настя.

Це вже другий інцидент у житті Насті, коли вона могла загинути

Зараз Каменських разом із тренером відпрацьовує реабілітаційний курс та качає прес.

"Я розумію, що можу набрати вагу. Найголовніше це їжа. Мені носять шоколадки, я з'їла кілька шматочків чорного шоколаду та вирішила, що повинна вийти з цієї ситуації вродливою та кращою, ніж я була до того", - заявила співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО НАСТІНОГО ПОЛЬОТУ ТА ПРИЗЕМЛЕННЯ:

Стоп-кадри з відео на YouTube та фото а з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів