69-річна Ротару не планує прощатися з глядачем і готується до туру Німеччиною

Понеділок, 8 серпня 2016, 11:26

Співачка Софія Ротару відзначила 69-річчя к родинному колі на віллі в улюбленій Італії.

Іменинниця орендувала апартаменти у Тоскані, побудованої ще у XVI столітті і вже кілька тижнів відпочиває там разом з сином, невісткою та онуками.

"Великого торжества в цьому році Софія Михайлівна свідомо не влаштовує. Потрібно приберегти сили для ювілейного року. На 70-річчя буде велике свято, а поки вона вибрала для відпочинку Італію з її м'яким кліматом і блакитним морем", - розповіла "Комсомольській правді в Україні" сестра артистки Ауріка.

 7-го серпня Софії Михайлівні виповнилося 69

Крім плавання і традиційної риболовлі, Ротару розважається походами на місцевий ринок антикваріату і заходить на базар за свіжими фруктами.

Концертний директор співачки Сергій Лавров зазначив, що підготував подарунок від італійських дизайнерів, яких вона просто обожнює.

"Наприклад, у "Hermes" Ротару вважає за краще купувати сумки, взуття, шалі, у "Chanel" - верхній одяг і стильні аксесуари, а в бутиках "Max Mara" підбирає речі для повсякденного гардероба", - розповів Лавров.

 Поруч зі сіпвачкою, як завжди, її найближчі - невістка Світлана, син Руслан та онуки Софія і Анатолій

Але зараз, за словами директора, усі думки Софії Михайлівни зайняті майбутнім туром Німеччиною, який заплановано на листопад.

Що ж до туру Україною, то Ротару поки не визначилася.

"Умовляю її зараз, щоб вона розширила географію гастролей - адже її хочуть бачити у всіх столицях колишнього СНД - Рига, Таллінн, Ташкент, Тбілісі, Москва, Пітер і Київ, звичайно ж. Але поки Софія Михайлівна не дає конкретної відповіді. Підозрюю, на великий тур вона вирішиться вже в наступному році, до 70-річчя", - поділився Лавров.

Ротару готується до гастролей Німеччиною

"Але про прощання з глядачем не може бути й мови. Ротару така людина, що навіть якщо вирішить коли-небудь зі сценою розпрощатися - піде по-англійськи. Вона зовсім не схожа на колег, які на відхід зі сцени роблять піар і гроші, а потім через пару років тріумфально "повертаються". Вона дуже скромна людина. І коли зважиться на такий крок - зробить все тихо", - запевнив директор Ротару.

За словами одного з організаторів гастролей співачки, в Крим вона навідується у кращому випадку раз на рік.

"На жаль, вирватися в Крим і в" Віллу Софію "у неї виходить украй рідко. Причина банальна і проста: відсутній повітряне сполучення, а добиратися на автомобілі, як ви розумієте, не тільки довго, але і вкрай виснажливо", - розказав співрозмовник видання.

 Останні роки Ротару частіше буває в Італії чи Іспанії, ніж у Криму 

Фото з Instagram Світлани Євдокименко


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів