Кароль: Я розмовляю й співаю російською, та моя громадянська позиція не сіра

П'ятниця, 26 серпня 2016, 11:42

Співачка Тіна Кароль не так часто спілкується з журналістами на особисті та політичні теми. Та цього разу артистка відверто розповіла про те, чи може в її житті з’явитися інший чоловік та що вона розуміє під словом "патріотичність".

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Тіна зізналася, що заради сина мусить йти вперед. Але співачка, яка втратила коханого в 2013-му році, досі боїться підпустити іншого чоловіка до себе.

"Якщо раніше така думка мене взагалі не відвідувала, то сьогодні, на цьому етапі, я думаю: а чи може взагалі бути така людина? Для того щоб бути для Вєні найкращою мамою на світі - я повинна йти вперед. І якщо говорити про це "йти вперед" - тут не обійтися без поняття "міцне плече і надійна опора", - зауважила Кароль.

 Тіна вже замислюється про те, чи буде в її житті колись інший чоловік

"Але я настільки стала сильною, настільки самостійною, що не уявляю - чи зможу стати знову беззахисною і боязкою. Можливо, я боюся цього стану", - додала вона.

Артистка не певна, чи готова інша людина прийняти її історію або бути з жінкою, яка сильніше за нього.

"І тут мова, звичайно ж, не про владність, а про силу духу, характер і про те, що для мене не існує слів "не можу", "неможливо". Тому що я все можу, тому що у мене немає і не було іншого вибору - я навчилася бути всім: і чоловіком, і жінкою, і мамою, і будівельником, і співачкою, і бізнесменом..." - пояснила вона.

Але Тіна не приховує, що це відчуття їй до вподоби.

"Людині не дається випробування, якого вона б не змогла винести, все так влаштовано. А значить, я змогла винести цю ношу і стати сильніше для чогось. Я не знаю, для чого, але я все чекаю, що ось-ось станеться щось особливе!" - зізналася зірка.

Для артистки не  існує слів "не можу" і "неможливо" 

Прокоментувала Кароль і політичну ситуацію в країні. За її слова, вона залишається вірна своєму народу. А ось політичні новини співачку останнім часом засмучують.

"Стежу за новинами, засмучуюсь, радію разом з усіма... Завжди закінчую свій концерт піснею "Роди, Боже", в якій співається: "роди, Боже, сливи, щоб були щасливі, роди, Боже, бджоли, щоб були здорові". Дуже хочеться побудувати те майбутнє, про яке ми всі мріємо, і конкретно робити щось для цього. Якщо кожен по крупинці щось зробить - буде краще. Рано чи пізно", - зауважила вона.

Про свою політичну позицію Тіна говорить так: "Моя позиція чітка і ясна. Так, я розмовляю і співаю російською мовою, але й українську знаю прекрасно, і українських пісень в моєму репертуарі теж багато! Я люблю свою країну, і у мене немає "сірого" кольору в моїй громадянській позиції. Тут є біле і чорне, а сірого не дано".

На відміну від деяких українських колег, Кароль відмовилася від виступів у Росії.

"Що таке патріотичність? Це означає любити і поважати землю, яка тебе вирощувала, в докір своїм інтересам. Я могла зазвучати і співати де завгодно, не думаючи про наслідки, але мені дійсно було гірко за країну, і я хотіла підтримати і підтримую свій народ!" - сказала співачка.

Кароль озвучила свою громадянську позицію 

"Знаєте, пройде час - і будуть концерти в Росії у наших виконавців, але потрібно пам'ятати важливу річ: є чітка межа, коли можна це робити, а коли цього робити не можна. Я вважаю, на даний момент всі, хто хоче послухати Тіну Кароль, можуть приїхати в Україну,

Білорусь, Молдову, Америку, Німеччину, Англію... Так, поки так", - наголосила вона.

Тіна Кароль також розповіла, що записала новий альбом, і вже 1-го вересня відбудеться прем’єра першої пісні з платівки. Нова композиція артистки українською мовою і називається "Твої гріхі".

У перший день осені Тіна презентує нову пісню та кліп 

Прем'єра пісні відбудеться відразу на двох мовах - українською та англійською. Сама співачка пояснює це так:

"Я для себе вирішила зробити крок і написала альбом українською та англійською мовами одночасно. Я впевнена, що ці пісні знайдуть відгук у англомовного слухача - тепер він зможе приблизно однаково зрозуміти суть в перекладі і адаптації тексту".

Фото прес-служби Тіни Кароль  


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів