Onuka розповіла про знайомство з Філатовим, постійні сльози та відсутність рутини

Вівторок, 30 серпня 2016, 13:39

Співачка Ната Жижченко з проекту "Onuka" зізналася, що зробила все від неї залежне, аби завоювати свого нинішнього чоловіка – музиканта Євгена Філатова.

Женя, у свою чергу, згадав, що коли познайомився з Натою, вона була самотньою і плаксивою.

Про своє знайомство та спільне життя без рутини подружжя розповіло в інтерв’ю "Viva!".

Коли Ната зустріла Євгена, вона не замислювалася, чи це її людина, бо одразу шалено у нього закохалася.

"…Я так закохалася, що у мене не було іншого вибору, окрім як самій завоювати Женю і бути з ним, бо не бути з ним рівнозначно небуттю. Тому я робила все від мене залежне, в тому числі надсилала запити у Всесвіт, щоб привернути його увагу", - зізналася співачка.

 Ната просила Всесвіт, аби Женя звернув на неї увагу

"Зараз я, звичайно, розумію: все не випадково в світі, все саме так, як повинно бути. Це доля, напевно, хоча мені не подобається сама думка про те, що кожній людині визначена своя доля", - зауважила вона.

Євген і Ната разом з 2008-го року, але знайомі з 2005-го.

"Я знала, що є такий музикант Євген Філатов. Женя знав, що є така група "Tomato Jaws" (на той момент Жижченко була її учасницею - ред.). Ми перетиналися на концертах, але близько ніколи не спілкувалися. А особисто познайомилися на вечірці, присвяченій першій річниці клубу "Xlib", після якої вирушили кататися нічним містом на моєму мопеді. З цієї поїздки і почалася наша історія", - згадала Ната.

 Наті не до душі думка про те, що кожній людині визначена своя доля

На запитання, що саме зачепило Євгена, коли він побачив Нату, спершу відповіла сама Ната:

"Те, що я весь час плачу".

"Так, Наточка дуже часто плакала і більшу частину часу проводила на самоті. Ось і на тій вечірці вона перебувала не в найкращому настрої. Я поцікавився у її брата, що з Натою, він відповів: "Не звертай уваги, все в порядку, їй так комфортно". Пам'ятаю, вона в жовтому дощовику в білий горошок сиділа в повній самоті за барною стійкою. Ось приблизно такий я її побачив і запам'ятав", - поділився спогадами Філатов.

 Колись Жижченко багато плакала, і їй було комфортно в цьому стані

В одному з інтерв’ю Жижченко розповідала, що чоловік душе сильно видозмінює її музику, чим доводить її до істерик. Однак у звичайному житті Євген не такий тиран.

"Мені здається, в нашій родині немає якогось гендерного розмежування: жінка повинна це, а чоловік - те. Багато обов'язків ми ділимо, не обговорюючи, чий це обов'язок. Взагалі, в буденному житті нам дуже легко. Хоча, як би це дивно не звучало, буденного життя у нас немає: все наше життя - це творчість, а рутини для мене не існує", - зауважила Жижченко.

Життя Нати - суцільна творчість

Нагадаємо, Ната з Євгеном побралися 22-го червня. А трохи пізніше подружжя влаштувало весільний "постапокаліпсис".

Фото "Viva!", з Facebook Жижченко, Філатова


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів