Савченко вразила неголеними ногами та розповіла, як мріяла стати балериною. ФОТО

5 вересня 2016, 14:17

Депутатка Надія Савченко зізналася, що до 4-х років мріяла стати балериною.

Про це вона розповіла "ТСН", завітавши на відкриття нового сезону у Національній опері, де показували балет "Лісова пісня".

А ще до мережі потрапили ненові фото Наді з неголеними ногами. Їх ще у липні зробив кореспондент "Апострофа", але оприлюднили лише зараз.

З волохатими ногами Савченко виступала 13-го липня на заходах із нагоди дня народження ув'язненого у Росії режисера Олега Сенцова. Депутатка прийшла у короткій сукні та з голими ногами.


Надя забула поголити ноги

До театру Савченко, на щастя, прийшла в брюках та у вишиванці. До речі, з цією сорочкою Надя пройшла весь термін ув’язнення, тому для неї вона особлива.

Гендиректор Опери Петро Чуприна особисто зустрів Савченко

"У театр я одягаюся, як дівчина - витончено, тому що театр для мене - це щось вище. Потрібно своїм виглядом підкреслити, що ти поважаєш це мистецтво, тому я намагаюся одягнутися, як треба, щоб прийти і висловити належну повагу театру", - розказала депутатка. хоча й додала, що любить носити військову форму.

У селфі з собою Надя не відмовляла

До того ж, Надія згадала, що з самого дитинства її батьки прищеплювали їм з сестрою любов до мистецтва, до театру, балету. Вона навіть мріяла стати балериною.

"Я обожнюю балет. Я цілих два роки тут не була. Коли я перебувала в залі, мені так хотілося танцювати. Ну не стала я вже балериною, а стала народним депутатом. До чотирьох років я хотіла стати балериною - танцювала на носочках, в чотири роки хотіла стати дояркою, а після чотирьох – льотчиком", - зізналася Савченко.

Савченко могла стати балериною чи дояркою, а сатал депутаткою

"Мені дуже подобається, що можна зайти за лаштунки, подивитися, як створюється все, які декорації, як вони вручну робляться, це така робота. Коли просто дивишся - насолоджуєшся, а коли знаєш, як це все важко робиться, то розумієш, яка це титанічна робота", - поміркувала Надя.

Нагадаємо, кілька днів тому Савченко вразила глибоким декольте на засіданні у Раді.

Фото "Апостроф" і "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів