Осадча розкрила секрет своїх селфі без мейкапа та поділилася рецептом краси

29 вересня 2016, 14:00

Телеведуча Катя Осадча знає, як зробити вдале селфі без макіяжу.

А ще вона не сидить на дієтах і ніколи не має депресій.

Своїм рецептом краси та гарного настрою знавчиня світських пліток поділилася з журналом "Отдохни".

Попри те, що Осадча працює майже весь час, вона ніколи не хотіла покинути свою роботу.


"Як правило, мені 3-тижневої відпустки вистачає для перезавантаження. Після нього завжди хочеться повернутися на роботу", - сказала Катя.

Зазвичай Катя бере влітку три тижні відпочинку

"Звичайно, коли трапляється завантажений період, коли команда працює цілодобово, коли у нас п'ять перельотів за три дні, я ні-ні, та й мрію залишитися вдома на день. Але щоб зовсім не працювати - це не про мене. Мій тато працює все життя на одному місці, але на різних посадах з 27-ми років. Скоро йому 70, і він не думає про відпочинок. Напевно, я в нього пішла", - поділилася ведуча світської хроніки.

Зовсім не працювати - це не про Осадчу

"У мене не буває депресій. Втома - так, трапляється. Іноді є бажання відпочити, іноді бувають внутрішні сумніви з якогось приводу, але це можна вирішити. У мене стільки справ і роботи, і турбот по дому, і зустрічей, що, коли у мене є вільний час, я не витрачаю його на сумні роздуми. Я хочу почитати, погуляти з сином, сходити в кіно", - зазначила Осадча.

Кажуть, цього року відпочивала Катя з колегою Юрієм Горбуновим

Також завжди струнка Катерина запевняє, що не сидить на дієтах, а просто раціонально харчується.

"Вважаю це правильним рішенням. Років з 14-ти я експериментувала з різними дієтами. Переважно, це було роздільне харчування. Але коли потрібно було різко скинути вагу, пробувала різні методи", - згадала Осадча.

У минулому модель Осадча не сидить на дієтах, а просто правильно харчується

"А півроку тому я звернулася до дієтолога і мені розписали систему харчування. Нічого складного в ній немає. Це не дієта, а стиль життя, який дозволяє завжди бути в формі. Так, система дозволяє іноді влаштовувати собі гурманські обіди, але, в той самий час, це чіткі правила, які допомагають тобі залишатися у формі і відмінно почуватися", - зауважила Катерина.

Це, наприклад, один зі сніданків Катерини

До ін’єкцій краси Осадча ставиться позитивно, хоча сама їх поки не робить. А на запитання, як їй вдається робити вдалі селфі без жодної косметики на обличчі, Катя відповіла:

"Я їх завжди роблю в гарному настрої!".

Катя частенько робить селфі без макіяжу

Фото з Instagram Осадчої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів