Джамала про свого хлопця: Пропозицію ще не робив, але ми про це говоримо

17 жовтня 2016, 11:08

Співачка Джамала нарешті розповіла, чим займається її хлопець Бекір Сулейманов та де вона з ним познайомилася.

А ще в інтерв’ю програмі "Світське життя" переможниця "Євробачення-2016" зізналася, що саме бойфренд сприяв її участі у конкурсі.

"З Бекіром ми давно знайомі, а познайомилися на кримськотатарській вечірці. Ми просто танцювали, їли плов. Він мені сподобався одразу", - розказала Джамала.

 Джамала з Бекіром познайомилися на кримськотатрській вечірці

"Він економіст, математик. Він дуже любить свою роботу. Хоча я спочатку дуже хвилювалась, що як це – музиканти з математикою не дуже можуть знайти щось спільне. Але зараз він дуже допомагає мені своїм математичним складом розуму зрозуміти, що коїться в музиці", - зауважила співачка.

 Джамала хвилювалася, що їй буде важко знайти спільну мову з математиком

Джамала також наголосила, що саме Бекір вплинув на її рішення взяти участь у "Євробаченні".

"Я сказала: "Ні, нізащо, ніколи". А він мені просто накреслив графік і показав плюси, мінуси. Все мені просто розклав. Я сказала: "Ну добре", - розповіла зірка.

Закохані зустрічаються вже понад рік

Бекір і Джамала разом вже понад рік, однак одружуватися поки що не збираються.

"Ми зустрічаємось, у нас дуже дружні стосунки з батьками. Я не хочу робити гучних заяв, але хочу сказати, що для мене ці стосунки дуже серйозні. Пропозицію я ще не отримувала, але такі серйозні розмови в нас бувають", - зізналася Джамала.

Нагадаємо, до кінця вересня Джамала тримала своє особисте життя у секреті, а потім взяла й привела коханого на кінопрем'єру.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів