Зеленський розповів про секрет свого шлюбу та про сором через дороге авто

23 грудня 2016, 11:37

Шоумен Володимир Зеленський зізнався, що дещо соромиться їздити на дорогому авто у той час, коли вчителі і лікарі отримують копійки. Тому у новому році він хоче, аби такі машини могли дозволити собі усі.

А ще артист, відповідаючи на запитання людей різних професій, поділився секретами власного шлюбу.

Інтерв’ю влаштувала "Комсомольська правда в Україні".

Зокрема, Володимира запитали, хто його критикує найбільше.


"Найчастіше критикує моя дружина. На другому місці - батько. На третьому - я сам", - зізнався він і додав, що на критику реагує болісно.

Головні критики Зеленського - дружина і батько

"Знаю, що дружина любить мене, шалено переживає і поважає те, що я роблю. Тому вона не хоче, щоб я спотикався, помилявся, заходив не в ті двері. З цим і пов'язана її критика", - пояснив Зеленський.

На запитання, у чому секрет його шлюбу, Володимир зазначив:

"Я впевнений, що стосунки людей будуються на рівні приємностей. Мені приємно з вами або неприємно. І неважливо, чим ми займаємося. Ми кохаємо одне одного. Ми займаємося сім'єю. Ми живемо і працюємо разом".

Кохання та "приємності" - те, що тримає Вову і Олену разом вже 20 років

"Буває дуже приємно. Бувають моменти скандалів - це не дуже приємно. Але середнє арифметичне - дуже добре! Це любов! Вона проходить кілька стадій, розподіляється з часом на дітей, на близьких... Але зберігається з роками", - додав він.

Звісно ж, шоумена спитали про головні побажання у новому році. Він виявився не дуже оригінальним.

"Я хочу собі того ж, чого й усім українцям: можна жити і без пафосу, але реально хочеться спокою. Щоб всі ці війни закінчилися, нарешті", - перше, що сказав Зеленський.

"Щоб всі ми ходили на роботу і не думали про якісь зовнішні історії. Робили свою справу і отримували від неї задоволення і гідну оплату", - додав він.

У прийдешньому році Зеленському хочеться спокою та щоб усі війни закінчилися

"Ось я можу собі дозволити їздити на хорошому автомобілі і при цьому, чорт забирай, мені чомусь соромно. Розумієте, що зробили з суспільством? Хоча я заробив на цей автомобіль, але мені соромно, тому що поруч знищили чийсь бізнес, а вчителю і лікарю платять копійки, і вони ходять пішки", - обурився Володимир.

"Так ось я хочу, щоб і у них у всіх були машини. І щоб при цьому нам було не соромно дивитися один одному в очі. Щасливими ми зможемо бути, тільки якщо поруч всі будуть щасливі", - підсумував Зеленський.

Фото ТаблоID та "Квартал 95"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів