Кароль: Я зуміла поставити національні інтереси вище за власні

29 грудня 2016, 13:12

Співачка Тіна Кароль вирішила закінчити рік роздумами про владу, громадянську позицію та вкотре наголосити, що до Росії з концертами вона ні ногою.

У надто серйозному, як для передсвяткових днів, інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні", артистка заявила, що ми маємо цінувати національну самоіндентифікацію.

"Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила", - наголосила Тіна.

Тіна заходилася наголошувати на своєму патріотизмі

Кароль також повідомила, що цього року відіграла 97 концертів в Україні, тому їй не довелося "прогибаться под изменчивый мир", як роблять деякі її колеги.


"Мені не потрібно загравати ні з ким. Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небудь настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні", - сказала Тіна.

Незважаючи на те, що Кароль має багато прихильників у Росії, з концертами туди вона не їздить

Також Кароль взялася говорити про відносини влади і народу.

"Нічого страшного не буде, якщо ми зберемося всі знову і виженемо тих, хто нам не бажаний. І будемо це робити доти, поки не наведемо лад у своїй хаті. Ми повинні цінувати свою національну самоідентифікацію", - заявила співачка.

Після таких промов Тіні залишилося тільки податися в політику

"Не треба боятися. Необхідно відстоювати себе і майбутнє своїх дітей. Політики повинні боятися народ! Ми, свідомі артисти, завжди будемо голосом нації, адже ведемо за собою мільйони. Багато політиків живуть по вертикалі, від сесії до сесії, не замислюючись, що залишать в історії. Ми ж, звичайні люди, живемо по горизонталі, і майбутнє, по суті, залежить тільки від нас", - виголосила Тіна так, ніби зібралася іти на вибори.

"Я б дуже хотіла, щоб був знайдений баланс і кожен міг пишатися собою і своєю країною!", - підсумувала Кароль.

Кароль із символом наступного 2017-го року

До речі, у жовтні Тіна сварила нові комунальні тарифи.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів