Підопічний Дорна у квітках розповів, як продавав батарейки. ФОТО

6 лютого 2017, 15:50

До того, як присвятити своє життя музиці, молодий співак Костянтин Дмитрієв або Constantine продавав усілякі дрібниці на ринку.

А зараз підопічний Івана Дорна робить саме те, що йому подобається.

Про це Костя розповів виданню "StyleInsider", для якого також знявся у фотосеті з гвоздиками.

Свої перші гроші Constantine, який завдяки участі у вокальному телешоу став першим артистом лейбла Дорна, заробив у 14 років.


"…Я допомагав двоюрідному брату. У нього було кілька точок на ринку, і я працював на одній з них продавцем. Батарейки, годинник, ліхтарики та інші такі дрібниці для побуту. Пізніше я працював кур'єром і продавцем-консультантом в "ZARA". А вже в студентські роки повністю присвятив себе музиці", - розказав виконавець.

5 років Костя ходив на всілякі кастинги, а потім його почув Дорн

Образ Кості, сольна кар’єра якого розпочалася восени минулого року, доволі незвичний для української сцени. Однак ламати стереотипи – не його основна мета.

"Я просто роблю те, що мені подобається. Я в цілому до моди ставлюся як до одного з тих видів мистецтва, без розуміння яких немислимий цікавий сучасний виконавець. Я стежу за тим, що відбувається в цій галузі, і часто щось підкреслюю для себе", - поділився артист.

Сестра Кості - перукар, і саме до неї він іде за порадами щодо образу

"Найскладніше завдання в сучасній музиці - це здивувати слухача, дати йому щось, чого він раніше не чув. І це те завдання, яке я ставлю самому собі", - підкреслив Костянтин.

До речі, виконавець не лише співає сам, а й викладав вокал іншим

Нагадаємо, місяць тому Constantine став жертвою одлеських "гопників", які забрали в нього телефон і побили.

Фото "StyleInsider"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів