Вакарчук розповів про кота-слухача та про навчання в Америці

22 лютого 2017, 16:35

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук зізнався, що останнім часом першим критиком його нових пісень виступає кіт Северин.

Саме Сева сидить на роялі та своєю промовистою поведінкою показує, чи подобається йому нова пісня.

Також в інтерв’ю "Forum Daily" музикант розповів про своє навчання у Єльському університеті, де мав стипендію ще у 2015-му році.

У кожного автора зазвичай є найперший слухач і критик, якому довіряють оцінити новий матеріал. У Вакарчука таким слухачем є його кіт Северин.


"Він сидить на роялі і слухає. Причому, як би я голосно не грав, він або спить, або просто лежить, зрідка піднімаючи голову. Це дуже весело", - зізнався Славко.

Вакарчук зі своїм домашнім критиком

"Найсильніша емоція (коли йому подобається) - він встає і починає ходити навколо рояля. А якщо йому не подобається, він гордо виходить в іншу кімнату. Бувають дні, коли я сиджу за роялем по 3-4 години, і він не сходить з місця, весь час зі мною", - розповів фронтмен "ОЕ".

Мабуть, якби Сева міг, він би і на гастролі з Вакарчуком їздив

На запитання, яка з пісень гурту для нього найдорожча, Вакарчук сказав:

"Навряд чи можна виділити одну пісню. Ось чесно. Я неодноразово про це говорив, що мені здається, горе тому артисту або музиканту, який може ось так виділити щось одне зі своєї творчості. Виходить, що тільки заради цього одного він і жив все життя? Сумно…".

Як відомо, у 2015-му році Святослав виграв стипендію у Єльському університеті, де навчався протягом 4-х місяців.

"Це був колосальний досвід. Я навіть думаю, що це була одна з найважливіших поїздок в моєму житті. Я можу довго на цю тему говорити, але якщо коротко, то - найголовніше, що я побув наодинці з собою, далеко від метушні, і наодинці зі знаннями, до чого я багато років прагнув", - поділився музикант.

Навчання у Єлі Славік вважає однією з найбільш важливих поїздок у житті

Він також зауважив, що адаптація до американського життя далася йому нескладно.

"І, чесно кажучи, 4,5 місяці - не такий і великий термін, щоб зрозуміти життя країни глибоко. Та й жили ми в тепличних умовах, тобто нам буквально все підготували. У мене було житло, надане вишем, я купив велосипед і їздив на ньому на пари, пізнавав нове, зустрічався з друзями, бігав зранку. Взагалі - це було круто. Я намагався не оточувати себе ситуаціями або людьми, які викликали б негативні емоції", - поділився Вакарчук.

До слова, у березні в "Океана Ельзи" заплановано 5 концертів у різних містах США.

Фото з Twitter Вакарчука та з Facebook "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів