Katya Chilly: Я боюся бути знаменитою, але хочу

1 березня 2017, 10:59

Співачка Katya Chilly, яка наробила галасу своїм виступом на телешоу "Голос" і примусила широку публіку згадати про своє існування, зізналася, що знаменитою бути хоче, але боїться.

Також артистка зауважила, що не збиралася залишатися в проекті, однак вже на сцені вирішила спробувати піти далі.

Про своє так зване повернення Катя розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Перш за все, всіх зацікавило, чому така досвідчена і самобутня співачка вирішила взяти участь у талант-шоу.


"Перший фактор - я не хочу прожити життя дарма, мені є що запропонувати і я хочу це дарувати. Я просто прийшла співати, і я буду йти в усі відкриті двері", - заявила Катя.

На телешоу Катя прийшла, аби просто заспівати

"Другий фактор - я дуже уважна до відчуття любові. І зустріла це відчуття - від прибиральниці до директора каналу. Я пішла саме в цю історію, тому що відчула любов, а я вірю тільки любові, відчула, що є співдружність людей, які розуміють, що разом можна зробити більше. Я щаслива і вдячна, тому що зустріла цілковиту довіру, простір всіх можливостей. Я можу створювати все, що хочу", - поділилася Chilly.

"Третій фактор - це голос. Мене, моє життя веде Голос. Мені 38. Я дуже довго вважала, що це всього лише інструмент служіння. І всього лише рік тому я виявила, що це і є мій Шлях. Тому я прийняла певне рішення. Я людина без статусу і без віку. Навіть якщо мені буде 90 і мені буде що сказати, я прослизну в ту щілину, в яку мені потрібно, щоб сказати те, що я хочу", - зазначила співачка.

"Я - людина без статусу і віку"

Також Катя пояснила, чому вирішила залишитися на проекті, адже основною метою для неї було просто виступити.

"Я хочу співати - і це бажання переконало мене залишитися. Я хочу співати для тієї людини, яка не потрапить на мій концерт, яка не може собі цього дозволити, яка це цінує…" - сказала виконавиця.

На запитання, чи було їй страшно, Катя відповіла – ні.

"Мені було страшно до того, як я прийняла рішення. Я прийняла рішення про участь просто на сцені. Для цього мені довелося перемогти страх і гординю всередині. До прийняття рішення... Я не знаю, скільки у мене часу, і завтра може не бути. Є тільки зараз", - сказала вона.

Катя хоче співати, тому й залишилася у телешоу

Катя вже провела деякий час на проекті, і багато що виявилося для неї новим.

"Я усвідомлюю, що відвикла від великої швидкості, великої кількості людей, від такої пильної уваги. Я відвикла бути знаменитою, я боюся бути знаменитою. Але я хочу бути знаменитою. Тобто навіть не хочу, а приймаю це - це як ціна. У знаменитості більше обмежень, ніж свободи. Але це допомагає трансформувати і змінювати світ", - зазначила Катя Чілі.

"Це важливо, щоб менше питати себе перед смертю, а що я зробила для того, щоб моїм дітям було щасливо завтра. І я буду робити це через той інструмент, який мені доступний, - через голос", - додала вона.

Головний інструмент Каті Чілі - голос

На запитання, чому її тривалий час не було чутно, Катя сказала:

"Не виключено, що можливості приходять тільки тоді, коли ти готовий. Я всередині себе знайшла те, заради чого я маю право виходити на сцену. І я не збираюся зупинятися. Це нескінченний шлях. Але я вже в стані дарувати музику і не розчинитися".

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів