Бабкін розказав, що в нього спільного з тваринами та дітьми

23 березня 2017, 14:58

Актор, музикант і тренер вокального телешоу Сергій Бабкін зізнався, що не готується до своїх концертів. Бо вони – його сповіді.

А ще учасник "5nizza" не сумнівається, що за межами нашої планети існує життя.

Про це та про те, що в нього спільного з тваринами, Бабкін розповів виданню "L’Officiele-online".

"У тварини і дитини є спільна риса - природність. Ні дитина, ні тварина не намагаються справити на когось враження. У мені теж є така штука", - зізнався Сергій.


Бабкін каже, що не намагається справити на когось враження

Нещодавно Сергій виклав у мережу фото з мамою та зауважив, що всю ніжність успадкував від неї.

"Все ніжне, жіночне, все в мені, що сприймає і оцінює красу, я успадкував від мами. І я дуже вдячний їй за це", - сказав музикант.

Сергій подякував мамі за успадковану від неї ніжність

Бабкін каже, що на своїх концертах нічого не приховує від глядачів.

"Мої концерти - це сповіді. Я стою відкритий і голий, мені нема чого приховувати. Немає ніякої програми, я не готуюся і не думаю, що буду говорити і співати. Я приходжу непідготовлений, а значить – обеззброєний", - поділився актор.

"Часто у мене виникає відчуття, ніби всі люди на моїх виступах не випадкові. Ніби це частина моїх перероджень: діти, бабусі, тітки, дядьки, мами і тата 30 або 50 поколінь назад. А може бути і так, що серед них є Бог", - розмірковує артист.

Сергій каже, що на концертах повністю відкритий перед своїм глядачем

"І любов, і музика точно від Бога. Від якихось вищих сил. Це те, що ми не можемо пояснити. Коли ми шукаємо слова, коли ми їх знаходимо, здається, вони визначають те, що ми відчуваємо. Але насправді нічого вони не значать. Все, що говориться, мінімізує те, що ти насправді відчуваєш", - поділився Сергій.

"Любов - від Бога"

"Як взагалі можна сумніватися в тому, що за межами Землі існує життя?" - дивується Бабкін і додає, що ми лише маленька частинка Всесвіту.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів