Дорн про "Євробачення": З боку Росії вийшов хитрий хід

18 квітня 2017, 15:55

Співак Іван Дорн, який днями наробив галасу своїм інтерв’ю російському блогеру, дав ще одне, менш резонансне інтерв’ю російському виданню, з яким поговорив, зокрема, про українську музику та "Євробачення".

На думку Вані, весь цей зашквар навколо участі росіянки у євроконкурсі – це хитрий хід Росії, а Україна, як і годиться, захищає свій закон.

Про це музикант сказав "Meduza".

Дорна ледь не в кожному інтерв’ю запитують, у чому секрет прориву української музики, особливо порівняно з російською.


"Напевно, тому, що у нас естрада сама по собі інша. Це ж можна історично простежити. У нас відразу в пострадянські часи починають з'являтися мелодійні групи на кшталт "Скрябiна" або там "Океану Ельзи" ... Хоча у вас теж було все добре", - поділився думками Іван.

"Напевно, географія ще впливає. Плюс народна мелодика все-таки трохи інша. Плюс радіо теж відрізнялося від російського. І так поступово в Україні почали з'являтися цікаві колективи, продюсери почали їх рухати - і їх стало ще більше", - додав музикант.

Дорн вважає, що Вакарчук зіграв немалу роль у становленні української музики

"У вас був популярний російський рок, потім реп, вони диктували свої умови. У нас відразу Вакарчук посів місце такого народного глашатая - і пішли рок-групи такі фірмові, але з українською мовою і цікавою подачею... Плюс після 2014 року виник особливий попит на все українське - і музики теж стало ще більше", - зауважив Дорн, на що журналіст видання сказав, що при цьому "оточує цю музику риторика ненависті".

"Я б хотів, щоб люди заспокоїлися і подивилися на те, що відбувається з боку. Тут не можна звинувачувати людей, як це робить російський або український уряд, це неправильно", - відповів на це Іван.

"Я за те, щоб все це якнайшвидше закінчилося. Я не політик, а музикант. Музика - це те, що нас об'єднує, саме це я кожен раз намагаюся донести на своїх концертах", - наголосив Дорн.

"Я не політик, а музикант" - щоразу наголошує Ваня

На зауваження про те, що нині він почав говорити обережніше, Дорн сказав:

"Будь-яка хитра фраза, з якої можна видавити який-небудь заголовок, обов'язково буде заголовком і буде використана проти мене".

Ваня зрозумів, що треба бути обачніше, коли даєш інтерв'ю росіянам

Також Ваню запитали про ситуацію з "Євробаченням" між Росією та Україною.

"Той факт, що не пускають дівчинку - ну ... Виходить, що є закон України, з яким вона перетнулася, і тут вже я точно не порадник. Природно, буде захищатися закон, який був ще до "Євробачення". Звичайно, з боку Росії вийшов такий хитрий хід. Я ось що зрозуміти не можу: вони знали, що її не пустять, бо вона була в Криму?" - запитав Дорн.

На це журналіст припустив, що всі варіанти були прораховані так, щоб в будь-якому випадку Україна виглядала максимально ніяково.

"Ось саме через ці прорахунки створюється враження, що це вже не конкурс, а політика. Хайп дуже швидко випаровується. Дуже рідко якась пісня залишається після "Євробачення" і стає справжнім хітом", - зазначив Дорн.

Нагадаємо, кілька днів тому мережу підірвало інтерв'ю Дорна, в якому він назвав конфлікт Росії з Україною "сваркою"

Фото з Instagram Дорна


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів