Приходько пораділа зустрічі з вісьмома мужиками та розказала про косметику доньки

24 квітня 2017, 16:43

Співачка Анастасія Приходько тішиться, що вона не така, як ці дівчата з соцмереж, котрі хизуються відпочинком, подарунками та устрицями.

Сама Настя радіє посиденькам з друзями-чоловіками, а колись давно страждала через свій низький голос.

Нещодавно Анастасії виповнилося 30, і з цієї нагоди вона знялася у фотосесії для "Караван историй" і поділилася деякими цікавими деталями з життя.

Приходько завжди намагається позиціонувати себе як протилежність солоденьким та гламурним дівчатам, які мають таких самих подруг і проводять з ними час.


Приходько дружить із чоловіками

"Люблю заходити в Instagram і для сміху гортати фотографії: як дівчатка відпочивають з шампанським і устрицями, розглядають подарунки, хваляться букетами. Все це мені абсолютно чуже, я жодного разу не сиділа з дівчатами в кафе, не зустрічалася, щоб попліткувати: "Мій козел знову... Він мені не зателефонував..." Чесно, я рада, що мене оминула ця доля. Ось недавно у мене була відмінна зустріч з друзями - вісім мужиків і я. Було так здорово!" - похвалилася Настя.

Настя хвалиться, що не пліткує з подружками про чоловіків

Також співачка згадала, як багато років тому їй відмовляли через низький голос.

"Я мріяла займатися музикою, постійно ходила на кастинги, пробувалася в різні групи. Але мені скрізь відповідали: "У вас дуже сильний і низький голос, занадто чоловічий тембр, нам потрібні дівочі голоси, нам потрібна дівчина, яка муркоче, як кішечка". Через вічні невдачі з'явилися комплекси", - розказала Настя.

Як відомо, у свої 30 Приходько вже двічі мама.

"І Гордія, і Нанну я обожнюю однаково", - запевнила Настя.

Настя має дочку і сина від двох різних чоловіків

"Нанні тільки виповнилося сім. Мені важливо, щоб вона була краще за всіх, красивою, доглянутою, з довгим волоссям, у красивих сукнях. Я встаю о сьомій ранку, щоб зібрати і відправити її в школу. До третьої ночі можу писати пісні, але мені важливо провести ранок з донькою, зробити їй зачіску, приготувати сніданок, перевірити, чи акуратно вона одягнена. Я купую дитячу косметику, лаки - все, що вона просить. Дівчинка повинна бути дівчинкою", - зауважила Приходько.

"Дівчинка має бути дівчинкою" - ніби демонструє нам цим фото Приходько

Нагадаємо, місяць тому Приходько пірнала з аквалангом у Єгипті та казала, як хотіла зробити пластику.

Фото "Караван историй"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів