На Grand Euro Party Едуард Романюта кличе всіх своїх друзів, а значить і вас!

3 травня 2017, 10:00

У свої молоді роки Едуард Романюта вже реалізувався як співак, відомий в Україні та за її межами.

Він також завоював багато нагород, але найбільший прорив у творчості співака відбувся після участі в міжнародному конкурсі "Євробачення" у Відні в 2015-му році.

І зараз, напередодні "Євробачення" в Україні, Едуард запросив своїх друзів, переможців і найкращих учасників цього конкурсу на масштабну вечірку, яка відбудеться 12 травня в одному з найбільших розважальних комплексів столиці України - Olmeca Plage.

Подія обіцяє бути масштабною і такою, що запам’ятається багатьом.


Хто з відомих гостей буде на GRAND EURO PARTY?

– Це переможниця "Євробачення-1998" Dana International (Ізраїль), переможниця "Євробачення-2013" Emmelie De Forest (Данія), переможець "Євробачення-2011" Eldar Gasimov (Азербайджан). Також своїми новими хітами порадують справжні європейські зірки з Румунії - "Morandi" та Alexandra Stan. Сюрпризи для всіх шанувальників приготують учасниця "Євробачення-2016" і 2011, ведуча Дитячого Євробачення-2015 Poli Genova з Болгарії, найяскравіші учасники "Євробачення-2015" Nina Sublatti з Грузії та Bojana Stamenov з Сербії.

Також на святі виступлять українка Анна Ніконова, спеціальний гість DJ M.E.G. і кілька конкурсантів цьогорічного "Євробачення". Усі вони - мої друзі. З багатьма виступав на "Євробаченні" у Відні, з іншими на євровечірках під час промо туру.

- Як з’явилася ідея зібрати на українській сцені зірок "Євробачення"?

– Як я вже сказав, з багатьма артистами я познайомився і потоваришував на євровечірках. Мені сподобалася ця ідея і вона надихнула мене зробити подібну грандіозну вечірку у нас в Києві.

- Наскільки важлива ця подія для країни?

– Вона важлива хоча б тому, що європейські зірки дали згоду підтримати мене і наш захід, щоби допомогти і дати можливість показати іноземцям європейський рівень нашої культури.

- Чим цей захід буде цікавим для гостей?

– Фанати "Євробачення" побачать не тільки учасників та переможців конкурсу, але й матимуть змогу насолодитись творчістю світових зірок: гурт Morandi та Alexandra Stan, а також, буде ще безліч сюрпризів від мене особисто.

- Яку мету переслідує даний проект: більше комерційну чи все-таки культурну? Що є метою даного заходу для вас особисто?

- Будь-який проект має окупатися, але моя основна ціль - зібрати всіх своїх європейських друзів на одній сцені з метою популяризуації конкурсу в Україні, а також зробити свій особистий внесок у розвиток культурних заходів Києва.

- Чому ви вибрали формат проведення - open-air, а місце - Olmeca Plage в Києві?

– Olmeca Plage - один з наймодніших розважальних центрів і розміщений недалеко від МВЦ де відбуватиметься конкурс. Ми хочемо, щоб наш захід був молодіжним, модним, і таким, що запам'ятовується, одним словом – "Grand Euro Party".

- Які з ваших хітів прозвучать на вечірці?

– Я буду тішити глядачів єврохітом "I Want Your Love", та піснями які вже полюбили мої прихильники "Берега", "Reckless", "I'll Never Let Go", "Get Real With My Heart", "Conspiracy", "Bad Thing", а також готую нові сюрпризи від датських і шведських музичних виробників.

- Розкажіть про свої плани на майбутнє? Чи планується випуск другого альбому?

– Зараз збираємо матеріал для випуску нового альбому. Деякі з треків ви якраз зможете почути на Grand Euro Party 12-го травня.

- Ваша історія з "Євробаченням" ще не закінчена? Чи плануєте ви далі брати участь в цьому конкурсі?

– "Євробачення" - конкурс високого рівня, аналогів якому немає в світі. Участь в такому масштабному заході заряджає новими позитивними і приємними емоціями, які надихають на творіння нових треків. Цей конкурс дає невичерпне бажання повернутися і завоювати перемогу для України.

- Розкажіть про своє дозвілля. Любите подорожувати?

– Я дуже люблю спорт і активний відпочинок. Також люблю виділити кілька годин для перегляду кінофільмів, відвідування театру або концерту кумира. Подорожувати люблю, але не завжди буває час через зайнятість творчістю. Якщо ж виходить - мій вибір, це набратися тепла на сонячних берегах і солоних морях, або спуститися з засніжених гір на сноуборді.

Поспішайте придбати квитки на

https://kiev.karabas.com/grand-euro-party

https://www.concert.ua/eventpage/eduard-romanyuta

https://kasa.in.ua/grand-euro-party-kyiv

Ціна квитків від 200 до 5000 грн.

Першим 100 дівчатам коктейль Lillet Melody в подарунок!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів