MONATIK не хоче на "Євробачення" та не прагне на західну сцену

Середа, 14 червня 2017, 13:32

Співак Діма Монатік зізнався, що ніколи не ставив собі за мету вийти на закордонний ринок та ніколи не хотів взяти участь у "Євробаченні".

Навіть виступ на цьогорічному конкурсі в Києві став для нього таким собі викликом.

А ще в інтерв’ю "Bestin.ua’ музикант розповів, звідки у його образі взялася шапочка.

Як відомо, саме Монатік виступив у першому півфіналі як запрошена зірка. Спеціально для цього Дімі довелося перекласти свій хіт "Кружит" англійською мовою.

 Монатіка покликали разом із Джамалою закривати перший півфінал "Євробачення" в Києві

Дехто вирішив, що музикант таким чином зробив перший крок назустріч західній сцені.

"Може, це так і виглядало, але я ніколи не цілився на західний ринок і завжди був великим противником виконання своїх пісень англійською. Людина має співати тією мовою, якої вона думає, а мені поки складно думати англійською", - зауважив Діма.

Монатік також зізнався, що пропозиція заспівати на "Євробаченні" стала для нього великим викликом.

"Коли за два тижні до першого півфіналу нас запросили виступити, я не міг повірити своїм вухам і не розумів, чому вибрали нас. У організаторів була одна умова - пісня має бути англійською мовою. І хоча я усвідомлював, що це чудова можливість показати себе новій аудиторії і в цілому крутий досвід, я подумував відмовитися і не брати на себе таку відповідальність. Але потім вони перепитали, а організм вимагав екстремальних умов, і ми погодилися", - поділився співак.

 Діма проти виконання своїх пісень англійською

А от виступати на "Євробаченні" у якості конкурсанта Монатік не став би.

"Я б ніколи не поїхав на "Євробачення". Звичайно, щось може статися, мене перемкне, і я зміню рішення, але сьогодні це так. Мені і в цьому році пропонували спробувати, але цей конкурс мені цікавіше дивитися на трибуні уболівальників - переживати за наших і свистіти в компанії інших людей. Це мені приносить задоволення", - пояснив музикант.

"Я брав участь у багатьох конкурсах, і більше не хочеться жити в цьому стресі. З'явився власний матеріал, який подобається людям, і я краще дам концерт, зберу аудиторію і поділюся енергією, словами, думками, ніж буду витрачати час на боротьбу з кимось у галузі музики", - додав він.

 Музикант більше не хоче переживати стрес від конкурсів

Стиль Монатіка викликає багато запитань, але особливо прихильників цікавить його любов до шапочок.

"Шапка з'явилася в моєму житті за день до концерту в Roof рік тому. У школі D.side, де ми завжди тренуємося, продавалися бордові шапки, і мені чомусь дуже сподобався їхній колір. Я мав виступати в білому костюмі, і мені здалося, що такий головний убір до нього дуже підійде, тільки завернув її два рази, як це роблять моряки і англійські хулігани, і вона стала частиною образу", - згадав співак.

"Помітив, що у шапки є одна корисна властивість: на сцені йде дуже інтенсивна робота, піт затікає в очі, вони печуть і нічого не видно, а вона все вбирає, виконуючи роль тенісної пов'язки", - додав Діма.

 Вже рік, як шапочка - невід'ємна частина образу Діми Монатіка

На запитання, чи вірить він у Бога, Монатік сказав:

"Я вірю в Бога і в те, що у мене є два ангели-хранителі. Коли потрібно, вони сідають мені на плечі.".

Фото ТаблоID, Bestin.ua та з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів