Осадча: Великі груди - це складно і незручно

26 червня 2017, 13:23

Телеведуча Катерина Осадча, яка на початку цього року народила сина Івана від колеги й чоловіка Юрі Горбунова, не збирається кидати роботу.

Про те, як вона суміщає материнство зі зйомками на телебаченні, а також про важливість грудного вигодовування й боротьбу з післяпологовою вагою, Катя розповіла в інтерв'ю "Elle.ua".

"Класичний "декрет" в моєму випадку неможливий. Але зараз я не літаю у відрядження, а графік зйомок узгоджується з графіком годувань", - пояснила телезірка.

Катя поділилися, як живе після пологів

Осадча додала, що за 12 років "Світського життя" завжди була в строю, без права на хворобу або втому. Та тепер продюсери, редактори і знімальна група йдуть мені назустріч у плануванні зйомок.


"Я вже не можу уявити своє життя без роботи. Під час вагітності знімалася практично до самих пологів, у відрядження літала до тридцятого тижня - поки пускали в літак. І вже через три тижні після народження Вані знову вийшла на зйомку. В такому активному графіку я краще почуваюся. Мабуть, так себе налаштувала", - зауважила Катерина.

За її словами, під час вагітності вона не дозволяла собі зайвого в їжі, бо знала, що не можна сильно поправлятися.

Телеведучій незвично мати великі груди

"У першу вагітність їла все, поправилась на якусь немислиму кількість кілограмів, а тут знала, що не можу собі цього дозволити. Багатьох турбує питання, як швидко повернутися в форму після пологів. Я вважаю, думати про це потрібно ще під час вагітності. Те зайве, що ми собі дозволяємо, потім будемо відпрацьовувати", - упевнена телеведуча.

"Ну, і гени мають значення. Мені гени допомагають - я не дуже схильна до набору ваги, хоча зараз п'ять зайвих кілограмів все ще є, і я їх відчуваю. Незвично не вміщатися в наряди дизайнерів, в свій рідний 36-38 розмір", - додала вона.

Аби таки позбутися набраних кіло Осадча харчується за планом, складеним дієтологом. А от свіжі овочі й фрукти заміняє печеними, бо ж годує грудьми.

Осадча не проти годування на людях

"Зараз вага йде повільно, десь кілограм на місяць. Хоча я розумію, що неможливо годувати дитину і залишатися в своїй колишній вазі. Як мінімум груди стали більше. Виявилося, великі груди - це складно і незручно! На мені не сидять речі, не застібаються сукні..." - зізналася вона.

До слова, своєю появою у момент годування сина на обкладинці глянцю, Катя хотіла звернути увагу на те, що годуюча жінка - це нормально:

"Мені здається, важливо, щоб жінки не боялися грудного вигодовування, не думали, що це складно, чи не жертвували годуванням через свою соціальну активність - адже його можливо поєднувати з роботою. Я не кажу, що дитину потрібно годувати кілька років, але хоча б перші півроку хочу це робити".

До годування у публічних місцях телеведуча ставиться нормально. Але наголошує, що в цей момент "не потрібно вести себе, ніби ти на сцені". Мовляв, є фартухи для годування, є спеціальні моделі одягу, їх зручно розстібати на грудях.

Івана колисає татко Юра

"Спочатку я погано уявляла, як поєднати годування зі зйомками: прямий ефір "Голосу" триває три з половиною - чотири години, годувати потрібно кожні три години. Але і це можливо. Я передаю молоко машиною, а нещодавно зрозуміла, що можу годувати сина в рекламних паузах", - зізналася Катя.

Що ж до татуся Юри Горбунова, то він допомагає з ним як може.

"Юра бере найактивнішу участь: ми разом їздимо до лікаря, Юра купає Івана, міняє памперси, вночі заколисує, даючи мені поспати", - запевнила Осадча.

Старшого сина-підлітка Іллю Катерина намагається не напружувати появою молодшого братика.

"Я прочитала про перехідному віці важливу річ: не треба підлітку нічого нав'язувати. Діти бояться, що зараз їх будуть змушувати гуляти з коляскою, міняти памперси і любити молодших братиків або сестричок. Ми просто пропонуємо і дивимося, як він реагує. І мені здається, це вірний шлях", - поділилася телеведуча.

Катерина і працює, і нянчить дитя

Попри небажання кидати роботу, Осадча все ж таки намагається проводити більше часу вдома. І навіть захопилася приготуванням їжі.

А щоб закарбувати найважливіші моменти з життя сина Івана, Катя веде щоденник і робить фотографії.

"Я вже надрукувала альбом. В електронному вигляді все втрачається, тому намагаюся друкувати фотографії. Замовила коробку для всіх дрібниць, пов'язаних з Ванею, - всі ці бірочки з пологового будинку та інше буде там лежати, поки він не виросте. Завела книжку, щоб записувати якісь пам'ятні речі. Адже знаю, як все забувається", - пояснила двічі матуся.

Нагадаємо, у лютому стало відомо, що Осадча народила другого сина. А згодом телеведуча розповіла, що вже й побралася із батьком малюка - своїм колегою Юрієм Горбуновим.

Фото "Elle.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів