Монатік розповів про натхнення від дружини, та чому "засекречує" синів

27 червня 2017, 13:03

Музикант Діма Монатік вважає, що за кожним успішним чоловіком, скоріше за все, стоїть жінка, яка його підтримує і надихає.

Принаймні, у нього саме так. Адже дружина і мати двох синів співака завжди вірила у його талант.

Про це Діма розказав в інтерв’ю Viva!.

MONATIK дуже рідко розповідає про особисте, але не міг не похвалити свою жінку Ірину, яка багато років поруч і вірить в нього.


"Я вважаю, що чоловіків завжди ведуть жінки, їхня віра в чоловіків. Якщо ти будеш кожен день говорити своєму чоловікові, що він невдаха і якісь неправильні слова вкладати в голову, то у нього нічого не вийде. Чоловіки вразливі дуже. Вони сильні, але вразливі. І жіночі слова на них впливають", - упевнений Діма.

Монатіку пощастило з дружиною, яка вірить у нього

"Тому, якщо жінка хоче бути з успішним чоловіком, мені здається, їй потрібно повірити в те, що він може таким стати. Нехай навіть сьогодні він найбідніший на світі", - підкреслив він та додав, що саме слова коханої свого часу вселили в нього впевненість в себе.

"Вона завжди говорила, що все у мене обов'язково вийде, що мої пісні прекрасні! І я від цих слів летів вперед", - зазначив Монатік.

Ірина Демічева вірила в успіх свого чоловіка, і не дарма

Та сама жінка не лише надихала Діму, а й народила йому двох синів.

"Так, я двічі батько. У мене два хлопчики. Це прекрасно! Це найкращий подарунок небес, який може отримати чоловік від коханої жінки. Я захоплююся синами кожен день", - наголосив музикант та пояснив, чому дуже рідко розказує про своїх дітей.

У Діми вже двійко синочків

"Але я все-таки залишуся при своєму: вважаю, якщо вони захочуть, щоб про них говорили, вони скажуть про це самі, коли підростуть. Це має бути їх особистий вибір", - зауважив співак.

Музикант не показує синів, бо публічніть має бути їхнім свідомим вибором

Нагадаємо, вперше про своє батьківство Діма Монатік розповів ще у березні.

Фото з Facebook та Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів