Ліза Ющенко розповіла про життя в Монако, багатомовну доньку та любов до Києва

6 липня 2017, 12:28

Після розлучення з президентським сином Андрієм Ющенком Ліза Ющенко встигла знову вийти заміж, народити сина та пожити у трьох країнах.

Зараз вона з родиною мешкає у Монако, але до Києва навідується частенько, бо сюди її тягне завжди.

Про це екс-невістка Віктора Ющенка розповіла в інтерв’ю "Vogue.ua".

Вже рік Ліза Ющенко живе у Монако

Перед тим, як переїхати до Маямі, де Ліза прожила 4 роки, вона мешкала з чоловіком у Москві.


"А рік тому ми разом з двома дітьми переїхали до Монако. Життя за кордоном - це хороший досвід для нас, для дітей. Моїй доньці Варі зараз 7, вона розмовляє російською, англійською та французькою мовами і, де б не жила, почувається вільно", - поділилася Ющенко.

Дочка Лізи від Андрія Ющенка розмовляє трьома мовами, серед яких, звісно ж, нема української. З дідусем російською спілкується?
Лізу зняли для українського "Vogue"

"Я люблю подорожувати і в кожному місті заходжу на блошиний ринок. Сумочка Hermès 1940-х років, старовинні клатчі, гаманці, намиста, великі золоті циганські сережки Chanel з 70-х - там можна знайти все", - розповіла Ліза.

Модниця Ліза любить вінтаж та полює на нього на блошиних ринках

"Щороку роблю генеральне прибирання в гардеробній. Те, що не ношу рік, - віддаю. Розбираю і дитячі речі - ті, з яких діти виросли, відправляю в дитячі будинки. Але зберігаю сумки і одяг Hermès і Chanel: збираю вінтажне придане для дочки", - додала вона.

Ющенко вже готує вінтажний посаг для дочки

Ліза зауважила, що після життя в Америці її стиль змінився. Тепер вранці вона не робить мейкап та не вдягає підбори вдень – лише на якісь заходи.

Америка змінила стиль Лізи на більш комфортний

Незважаючи на часті переїзди, Лізу завжди тягне до Києва.

"…Тут мені хочеться вставати раніше, гуляти, створювати. Мої улюблені місця - квартири мами і сестри; приїжджаючи, насамперед я йду до них. Потім обов'язково заходжу в Введенський монастир. Так само, як і в дитинстві, люблю Пейзажну алею: раніше я ходила по ній два рази в день - в школу і зі школи. Краще за Київ може бути тільки Київ, але мій будинок там, де моя родина", - підсумувала Ющенко.

У Києві Ліза полюбляє квартиру мами та старшої сестри Маші

Нагадаємо, торік Ліза запустила власну лінію ювелірних прикрас.

Фото "Vogue.ua" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів