Квінта про Нану-екс-Nikitа: Вона стала моїм путівником і талісманом. ФОТО

17 липня 2017, 16:51

Продюсер і композитор Руслан Квінта зізнався, що саме екс-учасниця гурту Nikita Настя Кумейко змінила його життя та стала його путівником.

Завдяки їй у нього з’явилася власне житло, студія та справжнє кохання. А от сама Нана досі не сказала Руслану найважливіших слів.

Про історію їхнього кохання Квінта розповів в інтерв’ю Viva!.

Як виявилося, з Кумейко Квінта знайомий вже дуже давно - ще з тих часів, коли вона співала в складі групи "А.Р.М.І.Я.". Але тоді стосунки зводилися лише до вітань.


Можна сказати, що все почалося з захоплення Руслана йогою.

"Я повністю змінив свій спосіб життя. І, напевно, Настя була одна з перших, хто зі мною розділив цю зміну. Розділив по-справжньому, чесно, щиро. І мене це зачепило", - зізнався композитор.

Саме з йоги почалися стосунки Нани і Руслана

Причому тоді Нана ще не займалася йогою. Просто якось у ресторані, коли Квінта у компанії розповідав про своє нове захоплення, він помітив, що щиро зацікавлена лише Настя.

"У той день в мені з'явилася симпатія, я відчув невловимий зв'язок. І відтоді я почав технічно її атакувати. Це було непросте завдання, тому що Настя - дівчина неприступна. Часто не передзвонювала, не брала слухавку. Чи була це гра, чи вона в принципі така своєрідна панянка - не знаю, але якоїсь миті я вже трохи охолонув. Ніякого фідбека від неї не було, і я став перемикатися, занурюватися в творчість, в музику", - згадав Руслан.

Настя не одразу піддалася на залицяння Руслана

А потім Квінта став запрошувати Нану до ресторану на диню.

"Сказав, що це дуже корисна їжа. Мабуть, їй це сподобалося: все їдять омарів, а ми – диню", - згадав продюсер.

На той момент Руслан вже 8 років жив один, і в нього нікого не було.

"А з Настіною появою моя йога стала ще ширше, з'явилися якісь загальні ідеї, думки. Мені було з ким їх розділити", - зауважив він.

Квінта на 14 років старший за свою кохану

Також на початку роману з Наною Руслан не мав власного житла.

"Настя каже: "Як ти, такий відомий чоловік, і знімаєш квартиру? Ти ж небідний хлопець, а живеш як на висілках... До тебе артисти приходять в гості? "Я кажу: "Ні, я соромлюся запрошувати, тому що знімаю квартиру". "Так не повинно бути!" - сказала Настя, переконавши мене в тому, що потрібно заробляти більше, щоб мати своє житло", - розказав Квінта.

Потім саме Настя домовилася про приміщення, де Руслан обладнав собі студію.

Руслан звабив Нану динею

"Вона стала моїм путівником. Вона спрямовує, куди мені йти, що робити. Вона стала моїм талісманом. З Настіною появою я відчув, що життя стало цікавіше і здоровіше. Я став менше хворіти, хоча раніше то грип, то застуди траплялися до чотирьох-п'яти разів на рік. Все це минуло. Я став світлішим, прямо сіяю. Люди це помічають. І причина в тому, що я зустрів справжню любов", - зізнався продюсер.

Настя досі не відповіла Руслану на освідчення

"Мені Настя дуже потрібна. Два роки тому я зізнався, як сильно її люблю. Вона знає про мої почуття, хоча сама ще не вимовила цих важливих слів. Настя ніколи не говорила, що любить мене, для неї це дуже важлива фраза, найголовніша в житті. Можливо, вона скаже мені найзаповітніші слова, коли я зроблю їй пропозицію руки і серця? Може, це стане для неї стимулом? Не освідчиться - їй капець", - сказав Квінта.

Фото Viva!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів