Приходько їсть раз на день, вчить українську у віршах та релаксує на кухні

19 вересня 2017, 13:49

Співачка Анастасія Приходько за останні два роки кардинально змінилася порівняно з тим, якою її пам’ятають ще з часів російської слави.

Після подій Майдану Настя поставила собі за мету позбутися образу, штучно навіяного їй у Москві.

Про те, як вона повертається до себе справжньої та вивчає українську мову, артистка розповіла "ТСН".

Зовсім нещодавно Приходько стала Заслуженою артисткою України. Настя запевняє, що і не підозрювала про наміри вручити їй це звання.

"…Мені дуже приємно, але трохи незвично – "Заслужена артистка України". Нічого не змінилось, як я була людиною, так і залишилася. Мені приємно, що є люди, які посприяли цьому і, напевно, займалися цим", - прокоментувала співачка.

 Настя вже стала Заслуженою, але звання їй ще урочисто не вручили

"Я взагалі живу не для того, щоб отримувати звання, живу по серцю, як воно підказує. Я навіть не знаю, що воно дає", - додала вона.

З 2015-го року Настя вивчає українську мову, якою, як виявилося, не володіє.

"Мені було дуже складно, але це моя внутрішня перемога. Так, мені дуже соромно, але я зовсім не володіла українською мовою, навіть трішечки, може на відсотків десять лише, поки не розпочала її вивчати два роки тому", - зізналася Приходько.

До речі, вивчати українську їй допомагають вірші.

"Перший підручник мені подарували Ліни Костенко, я почала читати її вірші. Складно. Навіть, "Заповіт" Тараса Шевченка. Шкільна програма, так. Але з цього ми розпочали", - розказала Настя.

 Вірші Ліни Костенко і Тараса Шевченка допомагають Приходько вчити українську

Щодо конкурсу "Євробачення", у нацвідборі до якого Анастасія брала участь торік, то цю тему вона вирішила закрити раз і назавжди.

"…Зараз починається все наново. Тому тема конкурсу для мене закрита", - заявила Приходько.

Також Настя перестала ходити на світські вечірки.

"Просто, коли ти починаєш робити справжню музику, тобі не до світських заходів. Зовсім не клеїться з тим, що я відчуваю. Мені було соромно, що я багатьох людей, може, обманювала тим, що я була в сукнях із яскравим макіяжем і теж ходила на заходи. Але таку лінію мені придумали ще дуже давно, мені здавалося, що це правильно - підтримувати таку лінію", - поділилася співачка.

 Настя - не фанат світських виходів

"А потім я зрозуміла, що я нікому нічого не винна, мені чужі ці Ukrainian Fashion Week, заходи з шампанським. Я хочу, щоб була тільки я, музика і зараз мої хлопці військові. Це для мене зараз головне", - заявила Приходько, яка продовжує виступати в АТО.

На запитання, як їй вдається триматися після спілкування з військовими в АТО, Анастасія сказала:

"Від того, що я зламаюся, краще не буде. Мене надихають мої діти, заради них живу і творю. Я хочу, щоб вони мною пишалися. Я намагаюся зробити все, щоб вони любили батьківщину, вони вчаться в українській школі, ми вчимо вірші українською".

 Приходько, як відомо, виховує дочку Нанну та сина Гордія від різних чоловіків

До речі, заспокоюватися Насті допомагає кухня.

"Готую я, так заспокоююсь. Це один із видів медитації, напевно. Я не люблю заглядати в якісь книжки, в Інтернет, люблю створювати щось своє. Експериментую, іноді, невдало, звичайно, але мені подобається, коли я щось роблю, прикрашаю. Ось так от релаксую", - зізналася артистка.

Цікаво, що вже багато років Настя має дуже дивний режим харчування.

"Я просто їм один раз на день. Це моя дієта: їм о третій дня і все, але я їм все, що захочу і так, щоб наїстися. Ну вже якось звикла, тому це вже режим", - розказала вона.

А ввечері Приходько має традицію – розмовляти з чоловіком про те, як минув день, та обов’язково їсти щось солоденьке.

Зранку Настя випиває дві склянки води, потім їсть аж о третій і ввечері має поласувати десертом. А ще вона палить

За останній рік Настя двічі змінювала зачіску та колір волосся і зараз пояснила, чому.

"Зміна кольору волосся – це взагалі болюча тема. У 15 років я зробила велику помилку - пофарбувала волосся в чорний колір, його вивести зовсім неможливо. Хотіла повернутися до свого, але не вийшло. Тому експерименти з волоссям теж закінчилися, буде моє, я буду відрощувати своє волосся", - пообіцяла Приходько.

"Просто хочу відновити себе. Ще в Росії зробили такий образ, який вони бачили, але то не моє, хочу повернути все, що є в мені, і стати справжньою. Такою, якою я була до потрапляння в Російську Федерацію", - наголосила Настя.

Так Приходько виглядає зараз

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів