Вакарчук їде вчитися і викладати до Стенфордського університету

24 вересня 2017, 11:26

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук скористається творчою паузою для поїздки до одного з найпрестижніших світових вишів, де одночасно і навчатиметься, і викладатиме.

Музиканта запросили до Центру демократії , розвитку та верховенства права (Center on Democracy, Development and the Rule of Law) при Стенфордському університеті.

"Стенфордський центр демократії, розвитку та верховенства права (CDDRL) радий вітати Святослава Вакарчука в якості запрошеного викладача на осінній семестр", - повідомляється на офіційному сайті закладу.

У рамках програми "Розвиток українських лідерів" Вакарчук відвідуватиме курси та навчатиметься разом із провідними інтелектуалами й науковцями Центру, а також виступить із серією відкритих лекцій про Україну.


Вакарчук читатиме лекції в Стенфорді

"Ми з нетерпінням чекаємо, щоби Слава Вакарчук приєднався до спільноти CDDRL цієї осені. Його присутність дуже посприяє нашому розумінню процесу демократичного перетворення України", - зазначив один із керівників Центру, Френсіс Фукуяма.

Сам Вакарчук теж написав про свої плани на цю осінь у Twitter, підкресливши, що це для нього велика честь.

Нагадаємо, творча пауза гурту "Океан Ельзи" триватиме рік та завершиться 24-го серпня 2018-го року. За словами Святослава, він має намір осередитись на своєму внутрішньому світі і на тому, яким чином він може допомогти Україні найближчим часом.

Фото з Facebook "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів