Яма розповів про свій найбільший скарб і мрію

5 жовтня 2017, 14:50

Суддя танцювального телешоу Влад Яма розповів про те, в чому для нього справжнє щастя.

А ще улюбленець жінок розкрив свою мрію.

Про сокровенне Влад ділився з Viva!.

Яма, якому ще багато років тому приписували роман зі співачкою Наталею Могилевською, запевнив, що в особистому житті у нього все чудово.


одружився, став батьком. Син - це найбільше моє щастя! Йому рік і дев'ять місяців. Його звуть Леон, і, звичайно, з цим ніяку кар'єру танцювальну, телевізійну порівняти неможливо. Це мый найбільший скарб", - заявив Влад, який досі не показував свого малюка загалу.

Влад з дружиною Ліліаною
Обличчя сина Яма поки що не показував у соцмережах

На запитання, чи є у нього час на танці з дружиною, Влад сказав:

"Зараз немає. Але ми активно тренувалися, коли готувалися до нашого весільного танцю. Це були дійсно повноцінні репетиції. Ми два місяці до цього йшли. Нам хотілося, щоб це виглядало добре. А якщо так, то потрібно тренуватися. Тут секретів немає. Дима статися не могло".

З коханою Влад вже 10 років разом, але офіційно побрався не так давно

Крім того, Яма розказав про свої мрії.

"Десять років тому я мріяв виграти проект "Танці з зірками". Ну ось реально дуже сильно мріяв і хотів, думав про це щоночі. Зараз я мрію про своє власне телевізійне шоу. Не думаю, що це трапиться в найближчі місяці, тому що цілеспрямована підготовка не почалася. У мене є кілька позначок, кілька ідей. Але я все ніяк до цього не прийду", - зізнався Влад.

Хто знає, може, наступного року Яма вигадає власне телешоу

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів