"Княжна" Матвієнко знялася в хутрі та розказала, як варить дітям їсти. ФОТО

1 листопада 2017, 14:00

Народна артистка Ніні Матвієнко вірить, що походить з княжого роду, хоча її близькі у цьому сумніваються.

Утім, подивившись на новий фотосет 70-річної співачки для JetSetter, можна легко повірити в те, що вона таки справжня княжна.

Про своє походження Ніна Митрофанівна розповіла в інтерв’ю "Українській правді".

Матвієнко досі пам’ятає підслухану в дитинстві розмову матері та бабусі Мотрі.


"Я не знайшла ніяких гербів, документів не знайшла. Мабуть, згоріли (під час пожежі у будинку приблизно у 1949-50 роках – ред.). Я почула, що мама сказала щось про якогось князя, мовляв, хто тепер може впізнати, зрозуміти, що ми з цього роду. Вони так журилися", – пригадує артистка.

Народна артистка зазвичай не носить такі вбрання

"А тоді я підійшла і спитала: "Мамо, а ми що, з княжого роду?". І щойно я відкрила рота, мама закричала: "А Боже, а Боже, рота закрий, мовчи!". Дуже боялися репресій. І так все заглохло", – говорить вона.

Важко повірити, що Матвієнко нещодавно виповнилося 70

Звертатися до архівів або шукати якісь інші підтвердження своїм здогадкам Матвієнко не намагалася.

"Я тоді трошки боялася. Ще й досі боюся щось шукати. Усіх наших київських родичів, княжий рід, вивезли до Сибіру. Мені не потрібні жодні папери – я дух відчуваю", – зізнається співачка.

До речі, останнім часом Матвієнко займається у спортзалі

Попри зірковий статус, хатніми справами Матвієнко займається сама. Це на сцені ти артист, підкреслює вона, а в житті – як усі: борщ готуєш, переш, дітей одягаєш, шиєш їм, йдеш до школи на батьківські збори.

Зірка сама порається по хаті і готує для дітей

"Бачте, у нас заведено: якщо ти вже співак, то мусиш присвятити своє життя саме цій темі. У мене трошки не вийшло. Я і домогосподарка, і хазяйка, і мама, сама варю дітям їсти. Це мене дуже відволікає", – говорить вона.

Довірити сокровенне може хіба особистому щоденнику. Часом із цього народжуються книжки. Писання допомагає Матвієнко рятуватися від депресій і задовольняє потребу висловитися.

Щоправда, перечитуючи видане, Ніна Матвієнко зізнається: зараз би такого не написала – занадто змінилася відтоді.

"Прийнято вважати, що з віком волосся жінки має ставати коротшим, та мені здається, що тут усе залежить від комфорту. Я люблю своє довге волосся й поки мені зручно, обрізати його не буду", - зауважила Матвієнко

"Я це пережила, і не хочу туди вертатися. Дай Бог здоров’я моїм недоброзичливцям. Кожен із них у житті за все розрахувався. Я вирішила бути вищою за це, ніколи не цікавилася, хто з ким спав і де випив", - запевнила співачка.

"Я бігла додому, на радіо чи телебачення, займалася своїм життям. І заздрість бігла за мною", - підсумовує Ніна Митрофанівна.

Фото JetSetter.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів