Полякова: Я спеціально розорила свого чоловіка-мільйонера

8 грудня 2017, 12:22

Співачка Оля Полякова поділилася секретами свого вдалого багаторічного шлюбу.

Суперблондинка у притаманній їй іронічній манері заявила, що спеціально розорила свого багатого чоловіка, і тепер спокійно відпускає його на курорти з дітьми.

Про це та інше Оля говорила в інтерв’ю журналу "Единственная", новорічну обкладинку якого прикрасила своїм зображенням.

За словами Полякової, сімейні кризи – це не про її шлюб.


"Нам нема коли переживати кризи: мене часто не буває вдома. Тому наші зустрічі - це вже щастя! Мені дуже пощастило в цьому відношенні з чоловіком. Будь-який інший на його місці цього б не витримав. Тому що ти не бачиш кохану людину поруч. Її просто немає. Вона з'являється, як ясне сонечко, і знову зникає", - зауважила співачка.

Оля постійно у роз'їздах, тому не встигає набриднути чоловіку
Вона - як сонечко - раптово з'являється та зникає

"У мене буває так, що я тиждень живу в аеропорті Бориспіль. Там можна взяти кімнату, щоб дочекатися наступного рейсу. Потім я вилітаю в інше місто, ночую і вранці повертаюся до Борисполя, знову чекаю свій рейс... І так - тиждень. Тому я телефоную Вадику і кажу: "Будь ласка, візьми дітей, у мене є півтори години, привези їх. Поснідаємо разом". Він приїжджає до мене в Бориспіль, і у нас "свіданка", - розказала артистка.

Співачка влаштовує чоловіку "свіданки" в аеропорту

Саме тому чоловікові Полякової нерідко доводиться відпочивати на курортах з дітьми одному. Але артистку цей факт більше не турбує.

"Я ж талановита жінка. З чоловіка-мільйонера швидко зробила просто хорошого чоловіка. Тому тепер він небагатий, і я не боюся... Я його спеціально розорила, щоб спокійно відпускати з дітьми на море", - заявила з посмішкою Оля.

До речі, на новорічні свята Полякова з чоловіком збираються у романтичну подорож на Мальдіви.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів