Власова про хворобу: Може, я сама привернула це у своє життя

29 грудня 2017, 13:00

Співачка Євгенія Власова, яка з листопада бореться з хворобою кишковика, нарешті розказала про свій стан та про той день, коли потрапила до реанімації.

У своєму Instgram Женя провела прямий ефір, під час якого і поділилася подробицями.

За словами Власової, зараз все більш менш нормально, пише "ТСН".

"Як я почуваюся? Як людина, яка завжди командувала своїм життям, а тепер розуміє, що хтось командує моїм життям", - зізналася співачка.


Женя показалася, як виглядає нині

"Я гадала, що вести здоровий спосіб життя, пити воду, не курити, гуляти, не спілкуватися з поганими людьми… Я думала, цього достатньо, щоб уникнути якихось моментів у житті, очистити своє поле. Я вважала, цього достатньо. Ці події, я впевнена, не просто так відбуваються", - зауважила Євгенія.

Власова розказала, що у той день, коли потрапила до лікарні, займалася спортом.

"Цього вечора я займалася спортом, хоча мені було зле. Потім танцювала і ввечері я вже опинилася на операційному столі. Це дуже неочікувано. Це вдруге у житті, коли я була готова рвонути до професії. Вперше було, коли я розлучилася. Перебісилася. Це 8 років тому було. І от зараз, коли, здавалося, відпочила від своїх моментів, зібралася на сцену, і знову якесь випробовування", - обурилася артистка.

Цим фото Женя привітала всіх із прийдешніми святами

Також Женя наголосила, що все це сталося з нею неспроста.

"Я впевнена, що людина налаштовує себе на певний енергетичний ритм. Можливо, я сама привернула це в своє життя. Я люблю сама брати відповідальність за своє життя. Хтось сказав би, що бог покарав або зурочили. Вважаю, якщо це сталося, то мало бути так. Це не лише моє випробовування, але і для тих, хто мене любить", - вважає Власова.

А колись Власова на новорічні канікули возила доньку до Лапландії

Нагадаємо, після того, як Власова потрапила до реанімації та пролежала там два тижні, вона подякувала усім, хто збирав гроші та підтримував її.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів