Невістка Порошенка про "першу родину": Ніякого снобізму і мажорства

5 лютого 2018, 16:00

Невістка президента Юлія Порошенка запевняє, що коли потрапила до родини свого чоловіка, було досить просто звикнути. Адже, за її словами, у Порошенків вона не побачила жодних ознак мажорства.

Також Юлія вважає, що президент достатньо важко працює, щоби раз на рік відпочити на Мальдівах.

Про те, як це – бути дружиною президентського сина, та про своє громадянство Юля розказала в інтерв’ю "Ліга. Бизнес".

Жінка зізналася, що прізвище Порошенко простішим її життя не зробило. Хоча і не дуже ускладнило.


"Я не хочу, щоб це звучало пафосно. Але скажу як є: п'ять років тому, коли я тільки вийшла заміж за Олексія (тоді ще Петро Олексійович не був президентом), було дуже багато стереотипів щодо способу життя багатих людей. І я абсолютно була вражена ставленням цих людей до речей, до грошей, до витрат", - заявила Юлія.

Юля Порошенко вперше розказала про життя у президентській родині

"Наприклад, молодші сестри і брат Олексія ходили з розбитими телефонами старих моделей. Причому ставлення було таке: ви розбили, тепер ходіть із розбитими. Вони жили, як звичайні люди. Мені в цьому плані було дуже легко увійти в цю сім'ю, було відчуття, що у нас одні цінності, жодного снобізму і мажорства я не побачила", - запевнила президентська невістка.

Невістка президента розхвалила його "немажорне" життя

Тоді Юлію запитали про відпустку Порошенка на Мальдівах, та чи була вона теж з родиною президента.

"Я просто бачу, як людина працює. Коли у мене народилися діти, я, природно, як і будь-яка мама, вночі вставала, годувала, займалася дітьми. І я в 3, о 4 годині ночі бачила, як Петро Олексійович повертався з роботи. І вранці він о 8-9 виїжджав знову на роботу. Тобто він реально дуже-дуже багато працює", - почала Юлія.

"Мені здається, що він заслуговує на такий відпочинок, щоб його ніхто не чіпав. А просто їхати куди-небудь, щоб його не впізнали, нереально. Ми одного разу їздили в Іспанію, його сфотографували російські журналісти і виклали в Інтернет. Я думаю, що один раз на рік, причому на кілька днів, людина може собі це дозволити", - заявила вона, але не уточнила, чи була на Мальдівах також.

Про свою участь у мальдівських канікулах Юлія поширюватися не стала

Крім цього, президентська невістка, яка походить з Петербурга, наголосила, що вивчає українську та не їздить до батьків. Мовляв, бачиться з ними не у Росії, а на нейтральній території.

Також Юлія запевнила, що вже отримала українське громадянство.

"Ви знаєте, що в Україні досить складно отримати громадянство. Незважаючи на те що я була одружена, у мене вже було двоє дітей, процедура отримання громадянства зайняла майже п'ять років. Спочатку був тимчасова посвітка на проживання, потім постійна, і тільки потім громадянство", - поділилася дружина Олексія Порошенко.

До речі, нещодавнго Олексій Порошенко у мережі написав, що кожен день із дружиною - це щастя

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів