"Гей-ікона" Лобода розказала, чому боїться старості та не вважає себе красивою

8 лютого 2018, 11:48

Співачка Світлана Лобода останнім часом дає інтерв’ю переважно російським медіа. І концертні плани, судячи з її слів, пов’язані з Москвою.

Більше того, у Росії Світлану, як виявилося, вважають гей-іконою. Принаймні саме так її назвала журналістка "Медузи", яка брала у співачки інтерв’ю.

У бесіді з виданням Лобода згадала, як купила пісню у Монатіка за 500 доларів, розказала, чому боїться старості та чому не прагне культивувати у собі феміністку.

Говорячи про підготовку нового шоу, Свєта зауважила, що минулорічний тур був дуже виснажливим і без жодного вихідного.


"Моя дитина взагалі не бачила маму і просила: "Мамо, ну, будь ласка, можна хоч один концерт скасувати?" Так, це чудово - забирати всі премії, але у мене не було не те що особистого - ніякого життя. Я не розуміла, на якому світі перебуваю, що зі мною відбувається сьогодні, в якому місті я прокидаюся", - зазначила Лобода.

Свєта добряче попрацювала торік. Кажуть, заробила 2 мільйони євро

І навіть зимовий відпочинок довелося скасувати.

"Ми планували в січні полетіти в Америку, відпочити там тижнів зо два… Але зараз забився графік до березня. Від роботи відмовлятися нам не хочеться, ми дозволити собі такого не можемо. Тим більше, я єдина годувальниця в родині - для мене важливо працювати, і працювати багато", - зауважила співачка.

Дочці Єві бракувало уваги її зіркової мами-годувальниці

Розповідаючи про процес написання хітів, Світлана згадала, з якої пісні почалася її велика сольна кар’єра. Це була композиція, написана Дмитром Монатіком.

"Багато років тому нам прислали пісню "40 градусов", вона тоді називалася "Нравится". Вона була зіграна під гітару. Я дала послухати пісню Нателлі, Нателла сказала: "Ні, ми купувати її не будемо. Ми з нею нікуди не вирулимо, неможливо". Я її вмовляла купити пісню за 500 доларів. Вона сказала: "Ні, можна купити за 300, і ні копійки більше", - розказала співачка.

Колись маловідома Лобода купила у невідомого Монатіка пісню, а тепер вони обидва топові артисти

"Врешті ми сторгувалися з Дімою, який був в той момент невідомим артистом, невідомим композитором, він щойно приїхав до Києва і намагався свої пісні продавати артистам. Я все-таки придбала цю пісню за 500 доларів, відправила аранжувальникам, і протягом року мені надіслали 8 аранжувань. Через кілька місяців я отримала аранжування зі скрипками. І зрозуміла, що тепер це буде працювати. Мені здається, саме з цієї пісні почалася досить усвідомлена, наша доросла сольна кар'єра", - зазначила Світлана.

Лобода також зауважила, що у їхньому тандемі з Крапівіною, саме Свєта є "поганим" поліцейським стосовно їхньої команди.

Лобода і Крапівіна працюють разом вже 9 років

"Зовні Нателла жорсткіше, але все навпаки, якщо чесно. У нас рулить більшою мірою Світланка, тому що якщо чортів давати - то завжди Свєта", - зізналася артистка та додала, що зазвичай дає чортів команді в аудіоповідомленнях.

"Коли ти на емоціях їх записуєш - це, звичайно, катастрофа. Тож я бажаю, щоб аудіоповідомлення, які я іноді відправляю моїй команді, коли даю їм чортів, ніколи не потрапили в мережу", - зізналася співачка.

Свєта з Нателлою майже нерозлучні, навіть відпочивають разом

На запитання, чи відчуває вона тиск сучасних стандартів краси, Лобода сказала:

"Я скажу вам так - я не вважаю себе красивою жінкою і ніколи не вважала. В юності мені здавалося, що я дуже симпатична. Але коли я дивлюся фотографії з моєї юності, думаю: "Господи, яка стрьомна товстенька єврейська дівчинка".

А ще Лобода пояснила, чому боїться старості.

"Тому що якщо в старості зі мною не буде поруч людини, яка змогла б її зі мною розділити, мені буде дуже самотньо", - сказала вона.

Лобода також зауважила, що хотіла б старіти красиво, а не так, як Мадонна, котра досі танцює на сцені в купальнику на останньому диханні

До сучасного явища фемінізму Лобода ставиться не дуже схвально.

"Я б не хотіла це культивувати. Я вважаю, що в світі дуже багато що змінилося - і змінилося неправильно. Те, що жінка стала такою сильною, не є чимось хорошим. Просто так вийшло. Я дуже сподіваюся, що ми повернемося на круги своя, і чоловік буде головним", - заявила зірка.

Чоловік має бути головним - вважає Світлана

Тоді Лободу запитали, чи подобається їй роль гей-ікони.

"Мені подобається дуже. Я хотіла б бути нею далі. Це сильна публіка, яка класно підтримує свого артиста і дуже любить. Я не ділю людей на (сексуальні) переваги, мені нецікаве їхнє особисте життя. Мені цікаво, які вони люди, і я буду йти за своїм глядачем, ким би він не був, в якій би він країні не жив. Моє завдання як артиста - співати для людей, які мене люблять", - зазначила Світлана.

А ви знали, що Лобода - гей-ікона?

Крім того, Лобода назвала, що для неї тепер табу.

"…Я вже років чотири не знімаюся ні в яких журналах а-ля Playboy, Maxim і так далі. Уже якихось оголених зйомок від мене не дочекаєшся - все в межах розумного. Я доросла людина, мені вже за 30", - наголосила Світлана.

Нагадаємо, нещодавно Лобода на російському радіо розказала про секс утрьох.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів