Фронтмен O.Torvald розповів про життя після "Євробачення", та як пив із Данилком

23 лютого 2018, 13:22

Лідер гурту O.Torvald Женя Галич чи не вперше розповів про життя після, м’яко кажучи, не дуже вдалого виступу на минулорічному "Євробаченні".

Тоді хлопці посіли 24-те місце з 26 можливих, але цей факт аж ніяк не зіпсував їм популярність, а навіть навпаки.

Про те, чому вони не співають конкурсну пісню "Time" та про рівень своєї англійської Галич розказав в інтерв’ю "УП. Життя".

На своєму великому сольнику у StereoPlaza O.Torvald не співав пісню з "Євробачення".


"Ми вже давно її не граємо. Цей трек в принципі нехарактерний для O.Torvald. Плюс до всього ще й англійською", - сказав Галич.

Чи є життя після поразки на "Євробаченні"? - Галич каже, що є

"Але найстрашніше – під час підготовки до конкурсу ми виконували її десять днів поспіль по 12-15 разів на день, й коли відчули, що ця пісня вже у горлі стоїть, вирішили, що більше не хочемо її грати. Та й асоціація не зовсім приємна, якщо чесно", - додав музикант.

На запитання, чи змінилася його англійська за рік, Женя сказав:

"Не сильно змінилася. Перед "Євробаченням" брав уроки. Я трішечки починав навіть читати англійською. Але так, щоб почати вивчати її глибше, то я цим ще не займався – бракувало часу. Я дуже хочу вивчити мову. Та коли не вистачає часу навіть на те, щоб провести його з дружиною, говорити про якийсь посилений курс англійської дуже важко".

Перед "Євробаченням" Галичу телефонував Вакарчук та радив попрацювати над англійською вимовою

Багато кого, мабуть, цікавить, чи постраждав O.Torvald від результату "Євробачення".

"Особисто я – ні. І "банда" також ні. Ті люди, які є з нами протягом багатьох років, вони й лишилися, і додалася нова аудиторія – це люди, які розуміють, думають, є інтелектуально розвиненими. Кількість концертів до Нацвідбору і тепер зберігається на тому самому рівні – у нас така країна, що більше концертів грати просто неможливо", - зазначив Женя.

"Звичайно, в медіапросторі якийсь час нас не було – ми спеціально ігнорували всі медійні прояви через те, що під час "Євробачення" були скрізь. Я давав по 10-20 інтерв’ю на день. Це дуже багато, тому на деякий час ми зробили собі медіавакуум і сиділи писали музику", - розповів Галич.

Галич запевнив, що після євроконкурсу вони свідомо взяли паузу у спілкуванні зі ЗМІ

До речі, коли оголошували результати "Євробачення", музиканти O.Torvald сиділи з пляшкою просекко та сміялися в green зоні.

"…За лаштунками побачив Джамалу, Onuka, Манекена, і вони такі, (знизуючи плечима й усміхаючись): "Ну, чуваки, ну що поробиш". Якось так було, без напруження. А потім ми до ранку пили з Андрієм Данилком", - згадав Галич.

На запитання про висновки, які вони зробили після участі у конкурсі, Женя відповів:

"Якщо говорити про якісь амбіції, то тепер я зовсім не хочу бути конкурсантом. Це неприємно, не завжди чесно і таке інше. Нечесно щодо фанатів "Євробачення", наприклад. Там немає фанатів рок-музики, вони слухають зовсім інше".

"Музику "Євробачення" можна розчесати однією гребінкою: якщо ти під цю гребінку не потрапляєш, тебе просто відсіюють", - упевнений Галич

Повне інтерв’ю читайте на сайті "УП.Життя".

Фото Дмитра Ларіна та з Facebook O.Torvald


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів