Скічко розповів про шопінг та любов до костюмів і годинників

17 березня 2018, 08:46

Телеведучий і шоумен Олександр Скічко дуже любить костюми та аксесуари.

Причому, купує він їх лише у магазинах, бо онлайн-шопінг для нього неприйнятний.

"Я прихильник того, що речі перед купівлею потрібно побачити, відчути на дотик", - каже Скічко.

Також Олександр не дуже любить нові магазини, де раніше нічого не купував.


"Я приблизно знаю, які бренди мені підходять, і пошук речей у нових магазинах викликає складнощі", - зазначив він і додав, що зазвичай ходить на шопінг з коханою.

Також Скічко зауважив, що не стежить за модою активно, але на покази українських дизайнерів ходить.

"Хоча чоловічого одягу дуже мало серед вітчизняних брендів, тож є куди розвиватися", - вважає телеведучий.

"Якщо говорити про всесвітні бренди, то у магазині Tommy Helfiger я колись придбав дорожню сумку. У неї поміщається абсолютно все. Є в моєму гардеробі й сорочки від Lagerfeld. У цьому магазині я можу знайти для себе універсальні речі, в яких упевнено почуватимуся і на діловій зустрічі, і з друзями в кіно", - розповів Скічко.

Також Олександр розказав, як формується його стиль.

"Коли працюєш на ранкових ефірах, стараєшся продумати образ собі звечора. І це стає проблемою, адже крім ранкового ефіру, є ще безліч справ чи зустрічей далі, і всюди твій вигляд має бути відповідним. Для таких випадків у мене є чорні брюки та різні піджаки, як у діловому, так і в casual стилі. Це універсальні речі", - поділився артист.

"У моїй шафі є 5 костюмів: два чорних, два сірих та синій. Я люблю костюми: вважаю, що вони дуже личать чоловікам", - зізнався Сашко.

Також обов’язковими речами чоловічого гардеробу Скічко вважає годинник, гаманець та чисте взуття.

"Взуття має бути зручним. До речі, лакові туфлі мають гарний вигляд зі сцени. Також я звертаю увагу на шнурки: вони мають бути якісні, щоб не підвести у важливий момент", - зауважив телеведучий.

"В мене немає табу. Але одяг має підкреслювати характер, надавати впевненості. Вважаю, що одяг справді змінює поведінку. Навіть помічаю за собою, що коли я в casual – почуваюся дуже розслаблено, а якщо це костюм – то, відповідно, я більш стриманий", - поділився Олександр.

Найчастіше Скічко ходить на шопінг у ТЦ GLOBUS.

"Це один із перших торговельних центрів у Києві, і я пам’ятаю, як в усіх столичних екскурсіях був пункт ТЦ GLOBUS, адже це було щось незвичайне. Він об’єднував усі улюблені визначні місця: сам ТЦ, McDonald’s, Майдан Незалежності та Хрещатик поруч", - згадав Олександр.

І наостанок Скічко порадив дослухатися до порад своїх жінок.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів