Джамала: "Євробачення" набагато страшніше за вагітність

27 березня 2018, 10:59

Джамала, яка от-от стане мамою вперше, зізналася, що ніколи не отримувала стільки компліментів, як під час вагітності.

І хоча співачка не розкриває дату пологів, запевняє, що народжуватиме в Україні.

Про все це Джа розказала в інтерв’ю Elle.ua, для якого також знялася у чуттєвій фотосесії.

Як відомо, весь період вагітності Джамала активно працює та знімається у "Голосі країни". Артистка зізналася, що ведуча Катерина Осадча дала їй багато порад.


Джамала позувала у сукнях від українських дизайнерів

"Катя мені радила і дієтолога, і якісь лайфхаки, як не набрати зайву вагу. Я все послухала, але вирішила керуватися власними відчуттями. Я дуже вдячна всім за поради, але хотілося б йти своїм шляхом. Я не наймала загін консультантів і дієтологів, можна сказати, розробила систему харчування самостійно. Я для себе вирішила, що до трьох годин можна їсти все, що хочеш, а от ближче до вечора вже потрібно подумати, що можна, а що ні", - поділилася зірка.

Співачка не наймала дієтологів, бо вирішила керуватися власними відчуттями

"Що стосується літератури про виховання дітей або там першу допомогу, все це читає чоловік. Тому що заголовки "Якщо ваша дитина щось там зробила" мене нервують, і відразу описана картина постає перед очима. Я не хочу цього "якщо раптом": у мене все буде добре, я себе так налаштовую", - зізналася Джамала.

Також співачка зауважила, що позбавлена паніки перед народженням дитини, бо вагітність – це природно.

"Я вірю в Бога, я людина спокійна, тихо молитву прочитала, і все. Заспокоюю себе думками, що займаюся улюбленою справою, а вагітність - це абсолютно природний процес, через який проходили мільярди жінок, і не треба на рівному місці влаштовувати якусь істерику. "Євробачення" - ось це неприродний процес, це набагато страшніше! А з вагітністю мені якраз все зрозуміло", - зазначила майбутня мама.

Джамала заспокоює себе молитвою

До того ж, вагітність дуже личить Джамалі.

"…Стільки компліментів на свою адресу я ніколи в житті не чула. Виходить, що +13 кіло мені личить! (Сміється.) Мені б хотілося мати багато дітей, нехай навіть це звучить дивно, коли ти ще й первістка не народила", - сказала вона і додала, що троє діточок було б чудово.

Артистка вважає, що людина, яка не має сестер та братів - більш самотня у цьому світі

Як виявилося, через вагітність Джамалі довелося відмовитися від туру по США. Його перенесли.

"Народжувати буду в Україні", - заявила артистка.

"Я довіряю людям, яких добре знаю. Мене веде лікар, з яким я консультуюся вже сім років. Я навіть не розглядала пологи за кордоном. Хоча кажуть, що там умови кращі", - зазначила вона.

Дитина Джамали має народитися в Україні

"Дехто хоче народжувати в Америці, щоб у дитини відразу було громадянство. Мені це не потрібно. Якщо раптом моя дитина потім вирішить туди поїхати вчитися - будь ласка. Але мені б дуже хотілося, щоб діти, навіть їдучи в іншу країну для отримання освіти, потім поверталися і працювали на розвиток України", - запевнила Джамала.

Завагітніла Джа влітку минулого року, а оголосила про неї у листопаді

І хоча стать первістка співачка не розкриває, зізналася, що ім’я буде кримськотатарським. А виховувати дитину Джамала з чоловіком будуть у мусульманських традиціях.

Фото Elle.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів