Джанабаєва про стосунки з Меладзе: Зараз можу сказати відкрито, що щаслива

28 березня 2018, 14:15

Співачка Альбіна Джанабаєва офіційно заявила, що почувається щасливою у стосунках з Валерієм Меладзе та повертається до шоу-бізнесу після декрету.

Про це вона розказала в інтерв’ю російському виданню "Антенна".

У 2014-му році Джанабаєва народила Меладзе другого сина. І свідомо взяла паузу у кар’єрі.

"Як людині, яка з 17-ти років веде самостійне життя і працює, мені було моторошно іти у справжній декрет. Але я розуміла, що у мене надійний тил. Тому коли народився Лука, я свідомо зробила паузу у кар’єрі. Материнський інстинкт узяв гору, і я більше ні про що не думала", - згадала Альбіна.


Альбіна вперше розказала про декрет

"Важливо реалізовувати себе з материнського боку, але у жінки ще є покликання, професія. Я просто відчула, що мені необхідно повернутися. Потрібно весь час знаходити баланс між родиною та кар’єрою. Настала мить, коли я готова підтвердити – я мама, яка працює", - зауважила співачка.

Меладзе з Джанабаєвою не так давно почали відкрито виходити в люди разом

Як відомо, роман із Меладзе у Джанабаєвої почався ще коли той був одружений. Тому пара тривалий час приховувала свої стосунки. Утім, тепер Альбіна може говорити про це відкрито.

"Приховувати та не афішувати свої стосунки – це різні речі. У нашій з Валерою історії були різні періоди, але ми це пройшли. І зараз я можу говорити відкрито, що я щаслива", - зізналася артистка.

Офіційно Меладзе розлучився на початку 2014-го року

"Багато чого сталося всередині мене, я заспокоїлася і привідкрила частину свого життя. Мені приємно отримувати зворотній зв'язок від фолловерів в Instagram. Я вела достатньо закрите життя і досі вважаю, що не зняла бар’єр остаточно. Наприклад, не бачу потреби показувати дітей, викладати їхні фото. До речі, старший син не хоче, щоб його впізнавали. І варто поважати його право на приватне життя", - поділилася Джанабаєва.

Віднедавна Альбіна і фото в купальнику постить у мережу

Також Альбіна підкреслила, що не має приводів почуватися нещасливою.

"Я завжди була щасливою людиною – і в дитинстві, і у студентські роки, і в чужому місті у гуртожитку, і зараз. Звісно, у мене є вимоги і запитання до себе, намагаюся розвиватися, пізнавати нове, багато читати, займатися спортом, домом, роботи багато, цей ритм тримає в тонусі", - зазначила вона.

9-го квітня Альбіні виповниться 39

"Люблю готувати сама, люблю, коли вдома пахне випічкою і радію, коли сини замовляють мені приготувати шарлотку, шоколадний пиріг чи млинці. Вірю, запахи дому, дитинства та затишку залишаються з нами на все життя", - підсумувала Джанабаєва.

Нагадаємо, Джанабаєва та Меладзе мають двох спільних синів - 14-річного Костю та 3-річного Луку.

Про їхній роман говорять з 2009-го року. А побралися вони начебто наприкінці 2015-го року.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів