Різатдінова згадала, як "відкрила фіранку" для Онищенка

26 квітня 2018, 13:25

Спортсменка Ганна Різатдінова під час підготовки до Олімпіади в Ріо була абсолютно закритою для стосунків з чоловіками. Але після того, як виборола бронзу, Аня почала оглядатися у пошуках свого єдиного.

Тоді поряд і виник депутат-олігарх Олександр Онищенко.

Про свої стосунки з ним гімнастка розказала в інтерв’ю журналі "Караван историй"

"Зустрівши Олександра, я відразу відчула, що це не просто знайомство, не просто закоханість, а дійсно щось більше. Наші стосунки розвивалися стрімко", - зізналася Різатдінова.


24-річна Різатдінова розказала про своє кохання з 49-річним Онищенком

"Ми обидва спортсмени, тому багато разів перетиналися на спортивних заходах, але мені в тоді було настільки нецікаво все, крім моєї олімпійської медалі, що я ні на кого і ні на що не звертала уваги. Я була повністю закрита, зашторена і займалася своєю справою", - згадала вона.

До 23-х років Аня не звертала уваги на чоловіків, бо віддавала себе лише спорту

І лише після Олімпіади Аня нарешті "відкрила шторки" і почала оглядатися.

"Я розуміла, що хочу сім'ю, що в спорті зробила що хотіла, домоглася свого максимуму, і пора переходити до наступного етапу", - додала вона.

Молода мама запевняє, що Онищенко завоював її не коштовними подарунками

За словами Різатдінової, Онищенко підкорив її не своїми грошима, а ставленням.

"Для нього надзвичайно важливі такі якості, як людяність, доброта, щирість, чесність. Мабуть, в його оточенні вони в дефіциті. І він відчув у мені цю щирість, побачив справжню мене - і вже не відпускав", - запевнила Ганна.

"У нас все вийшло дуже швидко. Підсумком стала чудова дитина, наш син Роман, просто копія тата. Кажуть, якщо малюк народжується настільки схожим на батька, значить, мати довела силу своєї любові до чоловіка. Син навіть характером нагадує свого тата", - зауважила Різатдінова.

Синочок дуже схожий на свого батька, каже Різатдінова

Нагадаємо, своє перше фото з Онищенком Різатдінова показала у мережі лише в лютому цього року. Хоча їхній спільний син народився ще восени минулого року.

Фото з Instagram та з сайту "Караван историй"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів