Вагітна Шоптенко прикрасила обкладинку та розказала про "свій тил"

15 травня 2018, 14:45

Хореограф Олена Шоптенко, яка от-от стане мамою вперше, знялася для обкладинки глянцю та розказала, як дізналася про свою вагітність.

А також в інтерв’ю Viva! Танцівниця розхвалила свого чоловіка.

"Я побачила результат тесту, а потім зробила ще п'ять тестів. Причому всі вони показували різний результат - то так, то ні", - згадала Олена.

"Що відчула? Я дуже зраділа. У мене є сім'я, коханий чоловік, і це дуже бажаний і логічний розвиток подій", - додала вона.


Шоптенко 5 разів робила тест на вагітність

Чоловік Шоптенко, Олексій Іванов теж дуже зрадів новині.

"Поява нової людини на світ - це величезна радість. Це частинка тебе і найголовніше, що може бути в житті", - прокоментувала Олена.

Олена закарбувала свій стан на обкладинки глянцю

До речі, танцівниця була вже вагітна, коли брала участь у проекті "Танці з зірками".

"Про мій стан знав тільки мій партнер Ахтем, ніхто з глядачів навіть не здогадувався. Потім я продовжувала репетирувати, виступати зі своїм танцювальним проектом, робила постановки", - розказала Олена.

Зараз вже вона значно менше часу проводить у залі. Але, каже, танцювати їй і нині комфортно, часом навіть простіше, ніж довго ходити.

Олена нещодавно демонструвала, яка танцює вагітною

"Часу з'явилося більше, тому цікавлюся і іншими галузями, скажімо так, суміжними з моєї. Захопилася режисурою, трохи знімаю. Вивчаю щось нове, намагаюся не витрачати час даремно. Я взагалі за те, щоб все проходило з користю", - поділилася Шоптенко.

А ще Олена розхвалила свого чоловіка.

"Мій чоловік - це мій тил. З ним я почуваюся в безпеці. Для жінки це дуже важливо. Тоді вона може в хорошому сенсі розслабитися і займатися речами, які їй до душі", - зізналася Шоптенко.

Олексій Іванов - другий чоловік Шоптенко. Першим, як відомо, був Дмитро Дікусар

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів