Кароль про формулу успіху: Робіть щиро свою справу, мрійте сміливо, будьте чистими

11 липня 2018, 13:50

Співачка Тіна Кароль не вважає сучасних жінок "чоловіками в спідницях" і вірить у те, що досягти успіху можна, коли ти щиро займаєшся справою, від якої "гориш".

А ще зірка пояснила, чому ніколи не змогла би вести відеоблогів.

Вона говорила про це з білоруським порталом CTV.

Кароль у інтерв'ю розповіла, чому відеоблогерство - не для неї

"...Жінки (нині) більш активні, чоловіків вони не нагадують, вони стали більш владні, більш розкуті, й це диктує сучасний бізнес і суспільство. І в цьому нема нічого поганого", - зазначила Тіна.


Свого сина артистка вчить поважати жінку й родину та сподівається, що він виросте хорошою людиною.

Тіна вчить сина поважати жінок

Кароль згодна з тим, що соцмедіа зараз відіграють дуже важливу роль у житті суспільства. Але сама вона відеоблогером ставати не збирається, обмежиться Instagram.

"Інтернет допоміг людям спілкуватися та відкрити для себе світ. Мої пости про те - це про те, що може надихати - це природа, музика, творчість, цікаві люди. Ніколи я - в принципі не хочу, і це неприйнятно мені, я не розумію, навіщо - я не зможу вести всі ці відеоблоги , в котрих сама говорю в своє скло, в своє дзеркало, в це відображення, про те чи інше", - зізналася зірка.

"Я гадаю, все, що я хочу сказати, і все, що я хочу віддати - це через музику", - додала Тіна.

На думку Кароль, не існує формули успіху, точніше, як то кажуть, секрет у тім, що нема жодного секрету.

Секрет успіху Тіни в тім, що нема жодного секрету

"Формула успіху: робіть щиро свою справу, якщо відчуваєте, що ви горите, що вас це запалило, прагніть негайно реалізувати свою мрію. Мрійте сміливо, будьте чистими", - закликала співачка.

Нагадаємо, нещодавно в мережу потрапило архівне відео, на якому майбутня зірка, а на той час зворушлива пухкенька дівчинка-підліток Таня Ліберман співає єврейську пісню.

Фото Tut.by, з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів